Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 3 óránként etetném, de...

Ha 3 óránként etetném, de közte alig alszik meg 1 órát, akkor hagyjam még aludni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 23:46
 1/10 A kérdező kommentje:
1 hónapos
2014. jún. 6. 23:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi is ezzel küzdünk!
2014. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hagyd aludni. Ne az eteteshez igazitsd az alvast, hanem forditva. Majd 1-2 honap mulva beall neki magatol.
2014. jún. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hacsak nem sárga vagy koraszülött,nem kell ébreszteni,kel majd magától!
2014. jún. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

csak ezzel hogy hagyom aludni, a napi 8 étkezés helyett csak 5 van. általában.


most du 3 óta végigsírt most aludt el végre, este 8-kor.

9 kor lenne etetés.


így hagyom aludni, de 22-kor sem szívesen kelteném, mert 5 órás szenvedés után 2 óra alvás...nem is tudom..


nem tudom hogy csináljam.

2014. jún. 7. 20:09
 6/10 A kérdező kommentje:
magyarán választhatok vagy nem eszik, vagy nem alszik :(
2014. jún. 7. 20:21
 7/10 Gabi86 ***** válasza:
Szerintem ne ébreszd fel.majd felkel ha éhes lesz.ha meg nehezen alszik el ringasd egy kicsit.vagy akkor aludj amikor ő is alszik.
2014. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az első néhány napban ébresztgettem, de olyan jól szopott, hogy meguntam. Erősen szívott, de sokszor 1-2 órán át is szopizott, ezért nem ébresztettem 3 óránként. 1,5-2 hónapos korára beállt magától a 3 óránkénti evésre. Elég frontérzékeny, ha hidegfront jön, képes 5-6 órán át is aludni, de olyan szépen fejlődik, hogy már nem izgat. Szerintem az a jó, ha az igényei szerint szoptatod és nem rángatod fel a legszebb álmából. Én abban hiszek, hogy ha alszik, akkor alvásra van szüksége.
2014. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

amikor ébresztem, mindig mohón eszik és rögtön


de én is hagyom sokszor aludni 5-6 órákat is, csak olyankor furdal a lelkiismeret, hogy nem etettem meg

2014. jún. 8. 23:50
 10/10 anonim ***** válasza:
sztem feleslegesen stresszeled magad! ha nincs baj a súlyával,nem sárga,akkor tudja ő ösztönösen,h. mikor éhes! nem, mindegy gyerek egyforma. te is minden nap 5x eszel pontosan,ugyan abban az időben? mert én vasn,h. csak 2x,pláne ebben a melegben. ne a nagykönyv szerint neveld!
2014. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!