Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul nőnek a fogai?

Rosszul nőnek a fogai?

Figyelt kérdés
Lassan nö a picim foga.Egy èvesen csak kettö volt.Most màsfèl èves.Felül 4db fogacska,alul kettö volt.Viszont most èszrevettem,hogy felül kèt oldalt màr bújnak a szèlsö fogai.Nade most nem alul kellene jönnie?Vagy az mindegy milyen sorrendbe jönnek?
2014. jún. 7. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

nézd meg, hogy garanciális-e, de szerintem már nem :D


most komolyan, miért kéne alul jönnie a fogának??? egyébként a tankönyv szerint a szemfogak jönnek ki utoljára. na bumm, a tied nem olvasta

2014. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Három éves koráig 20 fognak kell kibújnia, nagyjából (!) a nagykönyv szerinti sorrendben, de sok kisbaba nem olvassa ezt a könyvet :-). Az a lényeg h folyamatosan nőlnek, ne aggódj! Olyan is van h megindul egyik-másik pl szemfog, de mégis a metsző töri át az ínyt előbb.
2014. jún. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy a sorrend! Nálunk tankönyv szerint jöttek ki, fogorvos rokonok szerint ez rendkívül ritka. Egy évesen bújt ki neki az első, 30 hónaposan az utolsó.
2014. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kõszi mindenkinek! Tènyleg nem olvasta! :)

Utàna jàrtam èn is,ès tènyleg nincs gond hogy nem ûgy jõn ahogy meg van irva.De amugy màr àttörte az inyèt,kb 3 milire kint van mondkettö.Vicces,hogy felül màr 6 van,alul meg csak kettö. :)

2014. jún. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!