Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hónapos kortól való...

A 6 hónapos kortól való (játszó) cuminak a pajzsa is nagyobb? És az nem baj, hogy 6 hónapos babám még a legkisebb méretű cumiból issza a tápot / vizet? Ezt is le kell cserélni nagyobbra? És a cumifej nagyobb, vagy a lyuk is?

Figyelt kérdés
A babám cumis, és játszani is szokott vele, és szinte van hogy majdnem bekapja az egész pajzsot.(engem meg a szívbaj kerülget) 1 hét múlva lesz 6 hónapos, még a legkisebb méretű cumija van a játszó/alvó cumi is, és cumisüvegen lévő is a legkisebb méret. Köszi! (NUK cumink van)
2010. jan. 1. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Avent cumink van... A 6 hónaposnak nagyobb a pereme, felül van rajta egy kis mélyedés, úgy kellene jól bevenni. A kislányom mindig fordítva veszi be, így picit birizgálja az orrát, de őt nem zavarja:) A tápszeres cumit le kellene cserélned már. Mi 8 hónaposak vagyunk, kb. 5 hónaposan cseréltem le a tápszerest, 2 lyukúra, szépen eszik belőle. Kb. 1 hónapja megpróbáltam a 3 lyukút, de ömlik belőle a szájába, így hagytam a másikat. A teás még mindig egy lyukú. Azt jövő hónapban szeretném 2-re cserélni. Eddig nem nagyon akart inni, most kezd csak belejönni.
2010. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia

Cumis üvegnél a cumifej nem nagyon változik viszont a lyuk igen.Mi aventet használunk ugyan.

a lányom 6 hónapos lesz 17.-én és csak az újszülött cumit fogadja el és abból is csak azt amit először kapott ,pedig vettem neki nagyobbat (csak a cumi fej nagyobb bibi cumi) is meg egy újat a kicsiből .Akkor sem kell neki(de nem is bánom a nagy lányom nem is cumizott)A szájába ritkán van inkább játszik vele olyankor ő is bekapja a pajzsot.

2010. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! A tápszeres cumit eddig azért nem akartam cserélni, mert még cicizik is , naponta kétszer. Vagy mindenképpen célszerű cserélni?
2010. jan. 1. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lenne érdemes megpróbálni, mert 1-el eléggé elfáradt. Én megpróbáltam szívni az 1-et, a szemeim keresztbe álltak. Gondolj bele, abból kiszívni pl. 150 ml-t. Egy próbát megér, lehet el sem fogadja a nagyobbat. De mindenképpen akkor próbáld ki, mikor tudod figyelni /gondolok itt arra, hogy ne éjjel / nehogy csak nyelje, azért szívnia is kell vagy félrefolyjon. Lehet nincs is felkészülve a nagyobbra. Úgy, mint mi a 3-ra.
2010. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*elfáradhat...ezt akartam írni:)
2010. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok szerintem is cserélni kéne mert igy több levegőt is szív , mivel többet eszik mint újszülöttnek.
2010. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kombinált fejet a cumisüveghez (bár nem tudom minden fajtához-e) ,amin 3 állás van, igy nem kell mindig újat venni.
2010. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk MAM cumi van és a babám szinte kérte, hogy váltsunk nagyobbra. Elég türelmetlen volt ezért ha nem jött eléggé, akkor kiköpte és sírt. Nekem 2 hónaposan kellett váltanom. Szerintem mindenképpen érdemes váltani. A játszócuminak nálunk nem csak a pajzsa nagyobb, hanem a cumi része is. Így talán jobban kitölti a száját és jobb szívni.
2010. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! akkor megpróbálom.
2010. jan. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!