Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párom veszekszik velem. El...

Párom veszekszik velem. El akarja vinni a négy hónapos babát az anyjáékhoz ilyen melegben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hiába mondom, hogy meleg van még, ne vigye. Azt mondja, hogy én nem értek hozzá és hülye vagyok. Szerinte egy pelenkában semmi baja sem lesz amíg odaérnek. Mit mondjak még neki? Nagyon erőszakos.
2014. jún. 9. 15:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Miért, ott melegebb van, mint nálatok? Nem ertem, miért ne vihetne el,,,,,
2014. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Majd mindjárt írnak az elvált nők hogy hagyd ott,pereld be stb :)

Én azt mondom,mivel közös gyereketek van,így mindkettőtöknek van hozzá joga.Valami kompromisszumot kell kötnötök ha nem egyezik a véleményetek.Amúgy meg az sem jó ha a gyereket üveg burában tartod :)

2014. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

tényleg nem lesz baja épp, de nagyon fontos a folyadékutánpotlás

de én se viszem ha nem muszáj ilyen melegben. viszont autóval más a helyzet

2014. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Mikor vigye -20 fokban?

Én itt ülök egy babakocsi mellett egy10 hónapos gyerekkel az udvaron...

2014. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Mi baja lenne? A fején legyen valami, ne a tűző napon menjenek, vigyen innivalót, pelust a babának, akkor nem lesz semmi baj.
2014. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nálunk 30 fok van, meg lehet főni kint. Ráadásul babakocsival akarja vinni a falu másik végére.
2014. jún. 9. 15:28
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Tehat most a 30 fokban bezarkoztok a szobába.....
2014. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

4 hónapos, gondolom babakocsiban viszi. Tegyetek rá egy pelenkát míg odaérnek, ennyi.

Mond el neki hogy kínálja gyakran vízzel.

2014. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Menjél velül te is, és vigyetek sok folyadékot.

Ha nem éri sok nap, és iszik eleget, akkor semmi baja sem lessz. Te is kellesz nekik! Tudod jól, hogy nem csak a babáról van szó. Menjetek együtt!

2014. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egyezz ki abban h du. ötkor indultok. Nem a meleg a baj, hanem iszonyúan tűz a nap. Egy négy hónapos érzékeny bőrének elég pár perc, és fájdalmas foltjai lesznek. Sajnos tapasztalat...

Szerintem egyezz ki velemáskor, hogy vigye el mondjuk 10 kor és este hozzá haza...

2014. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!