Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon szőke, nagyon fehér...

Nagyon szőke, nagyon fehér bőrű gyereket mivel kenjek be, ami jó erős?

Figyelt kérdés
Naptejre gondolok
2014. jún. 9. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem márkától függ, hanem faktortól. 50-es faktorú naptej kell, szükség esetén megismétlendő néhány órával később, a fejre sapka/kalap, és inkább árnyékban legyen.
2014. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen 50-essel kenjed. Én felnőttként is csak az 50-essel vagyok megelégedve nagyon fehér bőrűként (de azzal is kb 3-4 óránként kenem magam, ha folyamatosan napon vagyok), a kisebb faktorúakkal égtem már le.
2014. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
50-el kenem, de még azt is keveslem
2014. jún. 9. 20:17
 4/12 A kérdező kommentje:
kalapot nem tűri végképp sajnos
2014. jún. 9. 20:18
 5/12 anonim ***** válasza:
DM-es 50-es nagyon jó, árban is jó a többihez képest. Avonostól megégett a gyerekem, szerintük rosszul kentem. Mülleres mellett is megégtünk (én is).
2014. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az 50-es elég. De nem azonnal használ, 20 perccel előbb be kell kenni, mielőtt a napra menne, és fürdés után újrakenni. De a kritikus időszakban 11-15 óra között nem szabad napra menni.
2014. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Spar sajátmárkás 50+-os naptejet használok 4 és 3 éves gyerekeimnek. Egyszer sem égtek le, ezen a hosszű hétvégén sokat fürödtek, de nem égtek meg. Kalap pedig mindenképp kellene, vagy árnyékban legyen a gyerkőc csak.
2014. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bioderma kid spray spf 50.

Nem tudom miért kevesled, ha minimálisat vagytok a tűző napon, meg ugye 11-4-ig körül nem is ajánlott kimenni a napra, akkor ha belegondolsz elégnek kell lennie. Pár perc tűző napon való sétától egy 50-essel nem éghet le, árnyékba meg azért már nem olyan erős az uv. Amúgy kalap vagy valami sapi, próbálgasd hátha valami bejön. A fiam sem volt hajlandó felvenni sapkát, de aztán elkezdtem bohockodni hogy felveszem a sapkáját aztán végül elkezdte hordani.

2014. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Amit használunk: Juta Vites termék. UVa és UVb védelem, vízálló, Argán olaj, Omega 3,6. 50 faktoros.

Aphoteke Solar a pontos neve, gyógyszertrárban vettem

2014. jún. 9. 20:51
 10/12 anonim ***** válasza:
én is a dm-es 50es gyereknaptejet ajanlnom.Mi magunkat és a gyerekeket is azzal kenjuk..pont vmelyik nap rosszul kentem be a férjem,és este mutatta,h a derekán még az ujjaim nyoma is látszik,h hová jutott krém,és hová nem..ahová nem,ott voroslott,a többi pedig fehér maradt..engem ez meggyozott teljesen. plusz tavaly nem is tudom milyen teszten nagyon jó eredményt ért el hatasossagban és összetételben is,legyozve több neves és jóval drágább márkát.
2014. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!