Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hós kisfiam még nem...

5,5 hós kisfiam még nem forog, csak oldalra fordul?

Figyelt kérdés
probéma ez? 2 hónapja voltunk gyógytornásznál megnézetni, azt mondta 6 hós koráig van időnk, utána kezelni kell. Mondjatok valami biztatót! Kinek mikor fordult meg a babája? emlékeztek rá?
2014. jún. 10. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hét ilyenkor még rengeteget számít.
2014. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 hetes a kisfiam, tehát tölti mindjart az 5 hónapot és nem akar forogni. Hasról hátra néha csak, de hasról csupán oldalra forog. Nekem azt mondták, 7-8 hónapos koráig ez nem gond.
2014. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
huh de jó…:)
2014. jún. 10. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónaposan kezdett el forogni, addig csak oldalra fordult. Aztán 7 és fél hónaposan, felállt, 8 hónaposan mászott (kúszás kimaradt), 9 és fél hónapos korától pedig megy. Most másfél éves, gyorsabban fut mint én meg az apja, látszik is, csupa kék-zöld folt, meg seb... :) Ne aggódj! Nem sieti el most még.
2014. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma voltunk épp neurológushoz. Kérdezte,hogy forog e (ma) 7 hónapos babám hasra és vissza. Mondtam,hogy oldalra fordul oly annyira,hogy szinte már hason van, de nem tudja kezét kihúzni, így visszafordul. Azt mondta,hogy nem gond, megtanulj. Ebből azt szűrtem le, hogy még nem baj ha nem forgolódik.
2014. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. jún. 10. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kerdes merult fel bennem nemreg. Kislanyom 5 es fel honapos volt es nem forgott csak oldalra fordult. Mar kezdtem bepanikolni, pedig tenyleg eros baba, tartja magat hason szepen , nyult a jatekert, de forogni nem akart. Felhivtam a vedonot eljott megnezni, mert en mar gyogytornaszhoz akartam vinni. Mondta hogy semmi baja es en honnan veszem hogy mar forogni kellenne , meg 6 honapos sincs. De mondom mar nemsokara annyi. Azt mondta o is hogy az meg 2 het!!! Es egyebkent kis eros meg aktiv baba. Erre mikor elment a vedono, meg aznap atfordult hatrol hasra:)) ugyhogy tenyleg egyik naprol a masikra tortenik nem kell panikolni. ( bocsi csak nincs ekezetem)
2014. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2014. jún. 11. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!