Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek alig iszik es...

Van akinek alig iszik es eszik 20 honapos körüli gyereke ebben a melegben? Félek ki ne szaradjona lányom.

Figyelt kérdés

Alapbol is alig iszik, de most hogy nincs etvagya a melegben, semmit sem eszik és alig iszik.

Tegnap egesz nap evett 2 deci tapszert, ivott 3 dl vizet es megevett egy fel kenyeret. Se gyumolcs se semmi ;(

Kiszaradhat ha csak napi fel liter a folyadek bevitele?

10 kg



2014. jún. 11. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én úgy csinálom, hogy állandóan kínálgatom vízzel, különböző formában. Kb félóránként.

Pohárból, csőrös pohárból és szívószálból, ez utóbbit annyira szereti, hogy elég sokat is iszik, ahogy játszik vele.

Bár az enyém még csak 13 hónapos, de talán a tieddel is próbálkozhatnál különféle játékos formákkal.


Az evés még nem nagy gond, hisz ilyen melegben nem kívánja az ember az ételt, az ivásra viszont gyúrj rá.

2014. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 éves a kislányom,de nekem is ez a bajom..alig eszik pedig nagyon jó étvágya volt eddig. Bár inni szerencsére iszik sokat. Próbálj neki többször tápszert adni hát ha azt megissza.. :/
2014. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!