Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napkozben hol altatod a par...

Napkozben hol altatod a par hetes babadat?

Figyelt kérdés

Kisagyban, utazoagyban, babakocsiban?

En ejszaka a haloszobaban (emeleten) a kisagyaban, napkozben a nappaliban utazoagyban. Kivancsi vagyok masok hogy csinaljak?


2014. jún. 11. 21:11
1 2
 1/11 Jégtánc ***** válasza:
Pár hetesen mózeskosárban.Volt egy nagyon szép rattan mózeskosarunk és abban.Pár hónaposan már bárhol.Általában a padlón aludt.Szőnyeg,plusz vastag pléd. Utazóágyban már akkor mikor már mászott.
2014. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Napközben a franciaágyunkban (ez is a nappaliban van - panel), este pedig evés után beteszem a kiságyába és ott elalszik egyedül. Bár most ez a meleg eléggé megviseli a babámat, még mindig itt ban mellettem.
2014. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mikor a lányom pár hetes volt akkor sokszor kendőben aludt rajtam, vagy ha nem, akkor a kiságyban, vagy a franciaágyunkban.

Pár hetesen még úgysincs kialakult rendszer, nem számított, épp hol alszik, örültem, ha elaludt :)

2014. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általában kint aludt babakocsiban, vagy az ágyában.
2014. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nálunk a nappaliban aludtak napközben - emelhető volt a járóka- abban. Az első időkben jó volt, hogy nem kellett olyan mélyre hajolni. MInd a három gyerekemnél így volt ez. De később, mikor beállt a napi fix rend, és kb 6-8hós koruktól mikor már fixen 2-t aludtak, akkor az egyik a babakocsiban volt, a teraszon. Főleg télen, jól bebugyolálva milyen hatalmasat tudtak kint aludni. :) De persze itt már nagyobbak voltak, pár hetes korukban a járóka volt a tuti a nappaliban. :))

Éjszaka a kiságyban aludtak a mi hálószobánkban.

2014. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7 hetes és babakocsiban alszik, mert néha felébred pár perc után és csak úgy alszik vissza ha tologatom.
2014. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Reggeli evés után, mikor elmegy apa dógozni, a franciaágyban - valamikor én is visszaalszom. Sokszor alszik kint babakocsiban (születésétől fogva - januári baba), illetve majdnem minden nap megyünk vásárolni, akkor menet közben is szundizik. Délután mióta jó idő van mostanában a fedett teraszon a járókában, illetve most, ebben a nagy melegben bent a kiságyban vagy a franciaágyon. Valójában napközben ahol éri az álom. Éjszaka viszont az első éjszaka óta a kiságyában alszik a hálószobánkban. 5 hónapos.
2014. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Babakocsi mózesében aludt éjszaka is 6 hetes koráig. Már a kórházban is legtöbbször abba tettem. Gondoltam, hogy nagyobb a biztonságérzete abban, mint a kiságyban. Persze sokszor aludt rajtam is az elején. Aztán kiságy.
2014. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabszem ***** válasza:
az elso par honapban nem volt hajlando nappal a kisagyban aludni. a kanapén aludt vagy a játszószőnyegen. éjjel a kiságyban aludt.
2014. jún. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első perctől minden alvása a szobájában, a kiságyban volt. Talán egészen pici korában fordult elő párszor, hogy elaludt a pihenőszékben, de nem volt akkor sem jellemző.
2014. jún. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!