Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappal sötétben vagy világosba...

Nappal sötétben vagy világosban alszik a babátok? Lehúzzátok neki a redőnyt/rolót/függönyt vagy nappali világosságban alszik?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Besötétítek neki napközben.

16 hós, és amikor kisebb volt is így tettem :)

2014. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vicky1223 válasza:
100%
Én is besötétítek így jobban és tovább alszanak az enyémek, na meg nem utolsó szempont hogy az oviban is így csinálják így szerintem jobb ha hozzá van szokva , hogy ne legyen túl sok újdonság nekik.
2014. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem sötétitek be, világosban alszik nappal, este van csak sötét, igy 3 hetes kora ota ugy alszik, hogy este 10 kor kap enni, majd reggel 6 kor kér ujbol. éjszaka ha felébred, csak nézelödik és visszaaltatja magát.
2014. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak félig engedem le a redőnyt, de nincs sötét. Bölcsiben és oviban is nálunk világosban alszanak
2014. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eleinte, hogy szokja a nappal és éjszaka különbséget, nappal csak félig húztam le a redőnyt, piciként simán aludt így is, éjszaka pedig sötétben. Aztán eljött az az idő hogy nem nagyon aludt fél sötétben, azóta (kb 4 hós kora óta) nappal is tök sötétben alszik. Most 15 hós a kisfiam, nálunk ez így teljesen jól működik.
2014. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nappali fényben alszik,sosem húztam le a redőnyt féltem hogy összezavarodik a hírtelen "éjszakától" :) De soha nem volt eddig gond hogy világos van ha álmos elalszik. Ugyan így voltunk a zajjal....sosem volt csend amikor altattam, így semmire nem ébred fel napközben !9hónapos fiú anyukája
2014. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az első lányom nappali fényben aludt. a másodiknál már besötétítek picit, mert ő így tud jól aludni.
2014. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Julie S ***** válasza:
Vilagosban alszik nappal.
2014. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb 1 éves koráig én is világosban altattam napközben a lányom, de mióta már nem alszik olyan mélyen és sokat, azóta lehúzom a redőnyt, hogy legalább az 1-1,5 óra alvása meglegyen.
2014. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Lehúzom a redőnyt, én sem szeretnék napsütésben aludni. Viszont nyilván nincs éjszakai sötétség, csak félhomály, hiszen azért beszűrődik fény a redőny résein.
2014. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!