Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappal sötétben vagy világosba...

Nappal sötétben vagy világosban alszik a babátok? Lehúzzátok neki a redőnyt/rolót/függönyt vagy nappali világosságban alszik?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 09:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, úgy látszik ebben a témában is érvényes az " ahány ház, annyi szokás " mondás :)

Én régen világosban altattam a lányomat, de egy időben állandóan felkelt, holott látszott, hogy nagyon fáradt még, így azóta lehúzom a redőnyt lyukacsosra hagyva és félhomályban alszik.

2014. jún. 12. 13:43
 12/12 anonim ***** válasza:
Születésétől kezdve világosban aludt nappal. Kb. 1 hónapja kezdtem el szokatni, hogy félhomályban alszik, mert 2 évesen megy bölcsibe, és ott úgy alszanak, ne legyen neki tök idegen. Egyébként semmi változást nem vettem észre, ha fáradt világosban is ugyan olyan hamar elalszik, mint sötétben, ha van kedve sokat alszik, ha nincs, akkor lehet bármilyen sötétség a szobában, nem fog visszaaludni.
2014. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!