Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokon megy nálatok a...

Hány fokon megy nálatok a légkondi baba mellett?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24 fokra van állítva ,de úgy hogy a nappaliban van a klíma, nxitva van az ajtó mindenütt így a gyerekszoba is ksp annyit hpgy ne süljön meg a baba.
2014. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26 fokra van állítva. Kellemesen hüvös van így, a kinti meleghez képest.
2014. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A fok beállítás annyit jelent hogy addig a bizonyos hőfokig hűti le a lakást a klíma, ha elérte a 24 fokot kikapcsol. Attól hogy 19 fokra állítjuk a klímát még ugyan olyan hideget fúj mint ha 26ra állítjuk. Férjem okosított ki aki klíma szerelő. Szóval tök mindegy hogy 22-re vagy 26-ra állítod a klímát, mert ugyan olyan hideget fúj mindkét esetben.

Nálunk a hálóban van a klíma, ajtó nyitva, a gyerekszobába is jut egy kis hűvös. Tavaly ilyenkor a kisfiam 3 hós volt, akkor kevesebbszer kapcsoltam be mert sokat voltunk a hálónkban, most 14 hós, majdnem egész nap megy a klíma, az egész lakást hűtöm vele. Nálunk 24fokra van állítva, de mint írtam, nincs jelentősége.

2014. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23-25 fok között kapcsolgatom
2014. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez érdekes, biztos, hogy minden klímánál így van? Csak mert a miénk érezhetően sokkal-sokkal hidegebbet fúj, ha minimumra (azaz 17 fokra) állítom, mint ha 25 fokon megy. De persze elbizonytalanítottál most :)

Erre az utóbbi értékre van egyébként beállítva, és a leggyengébb fújási sebességre (?). Így kellemes a hőmérséklet egész nap.

2014. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25-26-ra szoktam allitani.
2014. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23 fokra. A 14 hónaposom így nem izzad úgy, mint egy ló. :-)
2014. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem így mondta a férjem... A mi klímánk ugyan olyan hőmérsékletüt nyom ha 19-re állítom vagy ha 24-re. Nem akartam okoskodni csak én is nemrég tudtam meg. :)
2014. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as (és 8-as): Gondolom akkor "hagyományos" klímátok van, az valóban így működik, de manapság már inkább inverteres klímát vesz, aki teheti. Az inverteres pedig szabályozza a levegő hőmérsékletét, folyamatosan és nem kapcsol ki, hanem szinte tartja a hőmérsékletet.
2014. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: nekünk inverteres klímánk van, ennyit tudok róla, de őszintén szólva gőzöm nincs, hogy ez a gyakorlatban mit jelent :)
2014. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!