Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti ki bírjátok pihenni...

Anyukák ti ki bírjátok pihenni magatokat éjjel kisbabátok mellett?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem :(
2014. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1 honapos babám este 9-től reggel 5-ig alszik. Úgyhogy szerencsére tudunk pihenni :-)
2014. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerencsére 7 hetes kora óta végigalussza az éjszakát, úgyhogy lehet pihenni mellette. Viszont ébredek pár óránként és átmegyek hozzá ránézni, hogy minden ok-e, én ezért nem pihenek eleget :)
2014. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19hós a gyerekem,hiába alussza át az éjjelt 99%-ban már 7 hetes kora óta,így hogy aktív nappal,úgy lefáraszt néha,hogy du már állva el tudnék aludni néha.Ő este 8tól reggel 6-7ig alszik,én meg úgy este 10től 6-fél7ig.
2014. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És akiknek átalussza az éjjelt azok mit és mennyit adnak enni a babájuknak,esetleg van valami praktika amitől nem ébred meg éjjel?
2014. máj. 15. 11:58
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem a babóm éjjel mindig felébred 3kor. (11 hetes) Este 7körül elalszik, és 3kor kel legközelebb. Egyszer megcsináltam, hogy felkeltettem 11 körül, mielőtt én mentem aludni, és megetettem, hátha kibírja reggelig, de nem. És minden nap ugyanabban a percben kel. Ez lehet, hogy hülyeség, de lehet, hogy történt vele abba az időben valami, akár a pocakban, akár a kórházban, amiért akkor kel.

Hiába alszik 7től, én nem tudok olyan korán feküdni, van, hogy még éjfélkor is fent vagyok, pedig tudom, hogy nemsokára kelnem kell. Én ezért vagyok fáradt, mert mire pont jó mélyen elaludnék, kelni kell hozzá.


Szerintem nincs arra praktika, hogy hogyan aludná át az éjszakát. Azért kel fel, mert éhes. Többet úgysem tudsz neki enni adni lefekvéskor, mint amennyi belefér a pocakjába, illetve amennyit kíván. Ők ilyen kis éhenkórászok még éjjel is :D Át kell vészelni, lesz még rosszabb is, majd ha jönnek a fogacskák :D

2014. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez az hogy már a fogacskák is jönnek, készülődnek! 7 és fél hónapos a babám.

De születése óta 3 óránként ébred, asszem 1 szer volt eddig hogy egyfolytában 5 órát aludt anélkül hogy megébredt volna enni, de én akkor sem aludtam végig azt az időt mert sokkal később feküdtem le mint ahogy ő elaludt.

Szokása hogy hajnalban ébred stabilan fél 5 kor, akármilyen későn feküdt le stabilan akkor ébred, lényegtelen hogy előtte 1 órával evett.

A család többsége 5 órakor kelnek , velünk alszik egy szobában és a férjem intenzíven horkol és a mi szobánk a legutolsó másik szobában nem tudom altatni mert ott még nagyobb a mászkálás.

Engem is zavar ha horkol a férjem nehogy még őt.

És nem alszik velünk hanem csak babakocsiban éjjel nappal már hónapok óta,ha végzünk a házfelújítással és kész lesz az egész ház akkor ha elalszik a kocsiban akkor tuti már hogy ki fogom belőle venni és beteszem a kiságyába.

2014. máj. 15. 12:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem! 4 hónapos és 3x eszik éjjel (11, 2 és 5 óra körül, de nagyon változó). Van, hogy fél 6-kor kel, van hogy 7-kor. 2 hónapos kora körül a helyzet biztatóbbnak látszott, csak 1x vagy 2x evett éjjel, de csak egyre rosszabb:/ Este fél 9, 9 körül alszik el, igyekszem én is korán lefeküdni, de néha abszolút nem tudok elaludni..
2014. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem mindkát gyerekem 2 éves kora körül aludta át az éjszakát,addig én zombi voltam napközbe..
2014. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én lánykám 3,5 hónapos. Két hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Este 8-kor fekszik, azán éjfélkor van egy evés, de utána rögtön alszik is vissza, majd reggel 9-10 óra között ébred fel. Így én is teljesen ki tudom pihenni magam.
2014. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!