Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos "mintababam" napiren...

5 honapos "mintababam" napirendje teljesen felborult tegnap. Ma nem lehetett vele birni. Csak sirt es uvoltott, alig lehetett megnyugtatni. Ez a tegnapi nap kovetkezmenye vagy valtozik a picim?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Lehet bármelyik.Nálunk is volt olyan,hogy 1-2 napra megkeveredett aranyom,de én tartottam magam és visszaált minden a maga rendjében.Lényeg tartsd be a 3-4 oránkénti etetést.Nagyábol mindig akkor fürdesd,és éjszaka soha ne ébreszd fel,hogy egyen a kicsi.Az én gyerekeim 1 honapos koruk ota átalusszák az éjjelt.Lehet hiszti is de ha következetes vagy és nem ringatod ölben stb hamar meguja és vissza áll minden
2010. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban:-))))))
2010. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De lehet foga jön a kicsinek.Attol is lehet a sirás.Lehet venni gélt.első voltam
2010. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen csak mosolyogni tudok.
2010. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek... honnan tudjuk vajon mi így, látatlanban, hogy mi történt nálaok, amitől a baba sírt?
2010. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani,de majd rájössz,nincsenek mintababák,csak viharmentes időszakok.;)))
2010. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így van! Viharmentes-, hisztimentes időszakok :D:D:D

Kitartást a dackorszakhoz :P

2010. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy dackorszak 5 hósan, az majd 1 évesen jön.

Az én fiam 6-án lesz 5 hós, szintén "mintababa". Eszik alszik, mosolyog gagyog. A tegnapi napja kész katasztrófa volt, viszont neki a foga jön. Nem lehet, hogy nálatok is ez a probléma?

2010. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ugy tunik ma mar ujra kerek a vilag. Bocsi a buta kerdesert, azert orulok, hogy legalabb par embert megtudtam mosolyogtatni. Majd lassan hozzaszokok, hogy nem lehet mindig minden idilli, hiszen meg mind a ketten kezdok vagyunk ;)
2010. júl. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!