Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap este 8 hónapos kisfiam...

Tegnap este 8 hónapos kisfiam leesett az ágyról. Lehet valami komolyabb baj?

Figyelt kérdés
lehet valami baj belőle? viselkedésében nem látok változást,nem nyűgős nem aluszékony,ugyanolyan mint máskor.járt valaki igy?
2009. febr. 11. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónaposan leszaltózott az ágyról (szó szerint), de nem lett semmi baja. Most 7,5 hónapos, de már megy a bútorokba kapaszkodva.
2009. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
orvoshoz te se vitted? a fejecskéjét is megütötte?
2009. febr. 11. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam anyira mozgékony hogy hátat fordítok egy percre és már az ágy másik végében van, már 2szer le esett és semi baja. most 7 hós.
2009. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ó köszönöm,megnyugtattatok.olyan lelkiismeretfurdalásom van,és arra számitottam hogy itt is megkapom a magamét amiért nem figyeltem eléggé,de kellemesen csalódtam.ő is nagyon mozgékony,és a legrosszabb hogy ott ültem mellette ,épp férrenéztem és kopp.remélem nem lesz neki se baja,sírt de egy kettő megnyugodott és már vigyorgott játszott tovább.
2009. febr. 11. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 7 hósak vagyunk, 4 napja ugyanigy jártunk. Mellette ültem, és egy pillanat volt az egész. Az ágy szélén volt mert porszivoztam az orrát és nem figyeltem egy pillanatra és lefordult. A buksiján volt egy piros folt. Én ezért ilyedtem meg nagyon, mert a fejecskéjét ütötte be (meg mert elsö babám, elsö balesetünk)és addig nem nyugodtam amig be nem vittük a korházba röntgenezni. Nem toltak le pedig féltem és vádoltam magam, sajnos ez egy gyakori baleset tipus. A viselkedését kell nézni, hogy nem csinál e valami szokatlant, nem e hány vagy nem aluszékony, vagy nem sír e másként. Ha valami szokatlant észlelsz, inkább vidd dokihoz. Más nap ugy viháncolt a drágám mint ha mi sem történt volna. Ja és a mi ágyunk elég alacsony, 20-25 cm.
2009. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem vittem orvoshoz. Szerintem ha eltelik 1-2 óra és még akkor is sír, akkor kell csak elvinni.

Amúgy én is ott voltam mennette az ágyon és ledobta a kiautót és áttugrott a lábamon, mire észbekaptam emeltem a lábam, hogy ne ugorjon és hát ebből lett a szaltó. Ne félj megesik az ijen. Nagyon masszívak ám ezek akisbabák. A nővéremnek a kiságyból esett ki, mára már elmúlt 3 éves és semmi baja.

2009. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mégegyszer köszönöm mindenkinek:)
2009. febr. 11. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!