Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tettetek ilyen esetben?

Mit tettetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Kislanyom 8 hos es nem akar a hatan aludni hanem az oldalan, ezzel nem is lenne baj, csak amikor fordulni akar nem jo fele fordul es mindig hasra erkezik, s ilyenkor felsir, hogy segithetnek neki.
2010. jan. 2. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem fordul meg magától?
2010. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De igen, csak felebred.Pontosabban az oldalarol nem a hatara fordul hanem a hasara, s ezert ebred fel.
2010. jan. 2. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányom is 8 hós és ő is ugyanezt "éli át" minden éjjel. :) Kb. 10 perce voltam benn nála, mert vissza kellett fordítani. Ő is forog már 5 hós kora óta, de szinte minden éjjel van egy-két ilyen hasrabillenős+sírós akció.

Mit tudunk tenni? Szerintem csak annyit, hogy megyünk és fordítjuk vissza. Más elképzelésem nincs, de ha az anyukáknak van ötlete én is várom.

2010. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tamasszatok ki ket oldalt es akkor nem lesz hol forgolodni. Sajnos nekem sincs jobb otletem.
2010. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!