Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért alszik...

Szerintetek miért alszik ilyen keveset a 3,5 hónapos babám? (lent)

Figyelt kérdés
Ma 7-kor kelt .Délig csak 1 órát aludt. Délután meg 3 órát két részletben .este 8.-kor lett letéve és még mindíg nézegetés hasról a hátára fordul és rágja az öklét.Elég nyugtalannak tűnik már pár napja. Mit tegyek hogy jobban aludjon? A hasa biztos nem fáj, és nem is éhes. Most is nézeget a sötétben.
2010. jan. 2. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám is 3,5 hónapos. Ő is nyugtalanabb ma, én sajnos tudom az okát. A szél. Nagyon érzékeny rá. Remélem holnap már jobb idő lesz.

Nyugis éjszakát!

2010. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telihold van:)
2010. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám még ennyit se aludt 3,5 hónaposan. Az orvos szerint van olyan baba, akinek kevesebb alvás is elég. Esetleg növekedési ugrása van. Nem lehet, hogy éhes marad?
2010. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is 3,5 hónapos és ő is elég nyugtalan már napok óta. A szépen beállt napirendünk is kezd felborulni és én is tanácstalan vagyok.
2010. jan. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!