Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jöttek elő babátokon...

Mikor jöttek elő babátokon először anyajegyek?

Figyelt kérdés
15 hónapos korban kijött anyajegy mekkorára fog nőni?
2010. jan. 2. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Most 18 hónapos, a combján van egy picike, mindig megnézi fürci közben, nagyon aranyos.

Pár hete/hónapja láttam meg.

Ez egész felnőtt koráig nőhet szerintem.


Az első fiam még nagyon pici volt, mikor felfedeztem egy icipici aprócska, de télleg mikroszkópikus méretű pöttyöt a pofiján. Ő most 10 éves és normál méretűre nőtt. Jól lehet látni. Csajok bukni fognak rá...

2010. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11 hósan. Még csak 14 hós, remélem nem durvul be, nekem van egy nagy az arcomon, terhesség alatt nőtt meg igazán, idegesit. Szóval én is szúrós szemmel nézem az anyajegyeket. Remélem nem nő neki óriásra:)
2010. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is attól félek, hogy nehogy nagy legyen az a fránya anyajegy. 1 hónapja jött elő egy a fejecskéjén, pont a haj vonala alatt. Ma pedig az arcán vettem észre egyet, a szája felett.
2010. jan. 2. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk kb 2 hónaposan nagyon jó helyen, a fenékvonalában jelent meg. Előszőr azt hittem kaki,tisztítom, nem jön le, akkor látom anyajegy:D
2010. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hónapos korába jött ki az Apa jegye.A hasán van,nem dudoros mint az apukájának,de egy picit nőtt a babával együtt.Most 18 hónapos.
2010. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak már a kórházban lehetett látni a fején egy anyajegyet.
2010. jan. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!