Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom, hogy az...

Honnan tudhatom, hogy az autósülésük megfelel-e a legújabb szabványnak?

Figyelt kérdés
Vettünk egy használtat és le van kopva szinte minden. Renolux Twist.n go tipúsú. a neten nem találtam hasolót. Honnan tudhatom meg?
2010. jan. 3. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én találtam többet is, csak nem magyar nyelven. Tudok szlovákul és az egyik találat szlovák. Abban azt írják, megfelel a mostani biztonsági szabványnak. Ha náluk jó, akkor itt is, hiszen ők is Uniós ország, ugyanaz a szabvány érvényes.
2010. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
melyik az az oldal? Leirod? A tipus sem mindegy.
2010. jan. 3. 09:58
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] Itt van!
2010. jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyed le róla a huzatot és alaposan nézd át magát az ülést, lehet, hogy bele lesz nyomva valahol a műanyagba. A mi ülésünkön sincs meg a sárga matrica, de bele van nyomva az ülésbe.
2010. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! De a miénk nem forgatható, lehet akkor még régebbi :( A műanyagba sincs belenyomtatva semmi. A huzaton van E2 alatta 03 7003, ez 03-al kezdődik, de nem 8 jegyű,amit kérnek.
2010. jan. 3. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
E2 nem jó sajna. az E1 és az E2 nem használható már. E3 és E4 ami szabvány.
2010. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előttem írót kijavítanám az E1,2 stb. nem a szabványt, hanem a gyártás helyének a kódja. Ha 03-mal kezdődik akkor szerintem jó.
2010. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!