Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátok milyen...

1 év körüli babátok milyen gyakran találkozik más babákkal?

Figyelt kérdés
Az enyém szinte sosem, játszótérre ritkán megyünk, mert még csak hintázni tud ott, babás barátaim, ismerőseim pedig egyáltalán nincsenek a közelben. :(
2014. jún. 16. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szinte minden nap.mi minig megyünk játszótérre hintázni ott rengeteg a vele egykorú.járjatok sűrűbben nyugodtan nem baj ha csak hintázni tud,esetleg le is teheted pl a homokba bár nem tudom felétek milyen a játszótér,és ha kedvet kap oda megy egy másik gyerkőchöz és már kész is :)
2014. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondókás tornára jártunk heti egyszer 1 éves korában, ott találkozott más gyerekekkel, de amúgy nem igazán. Játszótérre még mi sem nagyon jártunk, ha mégis, akkor hintázott és mentünk is.
2014. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 1 éves és még nem tud járni. Hintázás mellett még szeret az ilyen rugós játékon ülni (persze fogom végig és úgy rugóztatom). Parkba szoktunk vinni pokrócot és "piknikezünk" (kap egy kekszet és vizet) és a pokrócon olvasok neki könyvet vagy valami más játékot játszunk. Volt már olyan hogy arra járt épp egy anyuka és odajöttek, kicsit lerakta ő is a babáját a pokrócra játszani. Homokozóba is szoktatom lassan, egyenlőre csak csapkod a lapáttal, de volt már, h odamászott másik babához vagy másik gyerek jött hozzánk oda.
2014. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam áprilisban volt 1 éves. Mi akkor már legalább 2 hónapja játszótereztünk és játszóházaztunk. Februárban 10 hós korában indult el, akkor a szárazabb téli napokon jól beöltöztettem, és bukdácsolt a játszón. Most 14 hónapos, gyakorlatilag 1 éves kora óta szinte csak enni meg aludni jövünk haza. Egész nap gyerekek között van. Nem is tudnám elképzelni, hogy ne legyen ennyit társaságban. Nyugodtan vidd! Elmászkálgat majd a homokozóban, a hintából is tudja figyelni a többi gyerkőcöt. Ebben a korban már nagyon kell nekik a gyerektársaság.
2014. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem minden nap. a szomszédban fél évvel fiatalabb 14 hónaposomtól a baba, plusz van két nagyobb gyerek, az utcában meg még legalább 10 gyerek összesen. ebből még 3 korabeli kb. sajnos nemsokára elköltözünk néhány utcával arrébb,ahol egy gyerek sincs,de ide gyakran vissza fogunk járni! amint lehet közösségbe is adom,mert nagyon nagyon igényli a társaságot! jó hatással is van rá, kevésbé hisztis, később fárad el.
2014. jún. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Játszóterezünk már lassan 3 hónapja majdnem minden nap, ha tehetjük. Már nem is tudom hogy lehet egy napig lekötni játszótér nélkül. Szereti nézni a többi gyereket, de mondjuk olyan nagyon nem szokott velük pajtizni, csak élvezi, hogy nyüzsgés van körülötte.


Miért csak hintázni tud? Nincs olyan homokozó, mászóka, vagy valami, ahova le tudnád rakni?

2014. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!