Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babátok mit csinál,...

6 hónapos babátok mit csinál, ha más babákkal/kisgyerekekkel találkozik?

Figyelt kérdés

Az enyém legjobb esetben pókerarccal néz, rosszabb esetben hangos sírásban tör ki. Ha a teremben lévő más gyerek sír, akkor biztos, hogy ő is rázendít.

Talán fél a gyerekektől?

Ebben a korban ez természetes volna?


2009. aug. 13. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nagyon barátkozósak vagyunk mindenkivel,felnőttekkel is.
2009. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babaám most 4,5 hónapos szereti ha vannak a közelében nem egy ijedős fajta de ha egy másik baba sír,na azt ő sem komálja.szerintem a gyerekeink csak szociálisan eggyüttérzőek:::)))))
2009. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 6 hósomnál változó, van amikor sír, van amikor vigyorog és van olyan is amikor csak néz nagy szemekkel. Képes mind három variációt produkálni ugyan annak az embernek egy napon belül is. Nála attól függ, hogy álmos vagy fáradt-e vagy sem.
2009. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Húha, hát most nem nyugodtam meg. Az én fiam még sose mosolygott egy gyerekre sem :-(
2009. aug. 14. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd fog, ne aggódj. Az én fiam is kicsit érzékeny. Régebben kb. 4 hónaposan még ő is sírásban tört ki, ha egy baba sírt a közelében. Aztán később csak nézett furán, mindig mondtam neki, hogy valami bántja a babát, azért sír. Most már mosolyog, ha meglát egy babát, vagy kisgyereket. 11 hónapos.
2009. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!