Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy baba erezheti a kisteso...

Egy baba erezheti a kisteso erkezeset?

Figyelt kérdés

10 honapos a lanyom es mult honapban elkezdtunk probalkozni a kistesoval. Par nap mulva nem varom a menzeszemet. A lanyom egyfolytaban a kezemben akar lenni, ha le akarom tenni a szonyegere, huzza fel a labait es kapaszkodik belem, kozben sir. Korabban ez nem volt problema nala. Lehet nincs koze a kistesohoz, csak szimplan velem akar lenni minel tobbet. De akinek valoban erkezett a kisteso, annak a nagyobb testver h reagalt, mielott egy teszt igazolta vna? Megereztek elore?


Koszonom!


2014. jún. 16. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább az ezotéria témakörben kellene feltenned. Amúgy nem érezheti.
2014. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vszeg sima szeparációs szorongás.
2014. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez lesz a szeparációs szorongás.
2014. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább a szeparációs szorongás, és veled szeretne lenni minél többet. Bizonyos szinten hiszek a megérzéses dolgokban, és a kicsik különleges képességeiben, de ezt azért nem hinném, hogy megérezheti.
2014. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11 hónapos volt amikor becsúszott a kistesó, most 22 hetes terhes vagyok és azon kívül hogy néha mondja a pocakomra hogy baba, mást nem csinál. Ezt is mi mondtuk neki, nem magától találta ki.
2014. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez szeparációs szorongás, ahogyan a többiek is írták. :)
2014. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Azt hittem ez elofordult tobb emberrel, mert mar olvastam olyat h ereztek a baba erkezeset. :-( Lehet azzal h egyszercsak hirtelen elutasitotta a cicit a meg szopizo baba. Az enyem is meg szopizik. Igen tudom h ilyen a szorongas is, csak nagyon durva h igy egyik naprol a masikra igy ragaszkodik. Na mind 1, par nap mulva kiderul. :-)

2014. jún. 16. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, olyan van, hogy ha tesó érkezik elutasítják a babák a cicit. De az azért van, mert az anyai hormonváltozás miatt, megváltozik a tej íze. Semmi misztikus nincs a dologban. :)
2014. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!