Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt aki már megismerkedés...

Volt aki már megismerkedés időszakában megbeszélte a párjával mikor szeretne babát és a párja is elfogadta az időt és végül tényleg akkor is lett?

Figyelt kérdés
Olyanokra vagyok kiváncsi akik 30 elmúltak és az idő miatt nem akartak várni, hogy majd lesz valami hanem már előre közölték mit szeretnének mennyi idő múlva.Én mondtam páromnak 1,5 év múlva szeretnék mert az idő sürgeti a nőt nem lehet nagyon várni és ha ez neki nem jó akkor felesleges jobban belemélyedni de azt mondta jó legyen inkább 2 év.Többet nem szeretnék várni.
2014. jún. 17. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
28 évesen ismerkedtünk, mindketten vágytunk babára, 29 évesen házasodtunk, megbeszéltük, hogy fél évig az összeköltözés után még ne legyen baba, és így is lett. 30, 32 és 35-el szültem a gyerekeinket.
2014. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)Remélem nálunk is így lesz és nem gondolja meg magát mert attól félek,hogy most azt mondja jó legyen akkor és ha odakerülünk azt mondja mégsem akar csak addig is úgy volt,hogy velem van.Azt mondta higyjek neki amit mond.
2014. jún. 17. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

ha túlságosan rákattansz a témára meg csak ezt szajkózod neki,hogy nem túl sok időtök van már meg kifutunk az időből akkor csak azt éred el,hogy elfogod taszítani magadtól!

Szeresd önmagát és ne csak "gyerekcsinálóként" tekints rá!

Élvezzétek az együtt töltött időt mert az ilyeneknél szokott a gyerek után kibukni a sok baj!

Pl:"nem ismertem elég jól ki"

"nem töltöttünk elég időtt kettesben a gyerekek előtt"

stb stb

Egy kicsit tapasztalatból is beszélek egy nagyon közeli barátnőm járt így!

2014. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom és azt sem akarom főleg ő,hogy az legyen,hogy a gyerek után jön rá az ember,hogy nem valóak össze jönnek a gondok meg minden.Nyilván sok időt töltünk együtt legalábbis ő ezt szeretné,hogy még éljünk menjünk sok helyre és majd csak utána a gyerek dolog.Csak valahogy annyi mindent hall az ember,hogy mikor odakerül a sor a férfi azt mondja ő nem akar semmit vagy még nem.Csak ezért mondom.És én is azt szeretném ha akkor lenne baba amikor ő is szeretné csak hát egy férfi máshogy van őt annyira nem sürgeti az idő.De nem beszélek erről vele de ha eljön az idő amit beszéltünk rákérdezek majd.
2014. jún. 17. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!