Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappali alváshoz átöltöztetite...

Nappali alváshoz átöltöztetitek a babát pizsamába?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!A lányom igaz már nem baba, de mikor az volt, nappal bárhol képes volt elaludni!Kompban, járókábam, hintában, sőt a szőnyegen játszva is!Amikor kimondottan alváshoz készültünk ebéd után akkor csak levetkőztettem, pl nadrágot, pulcsit le, body maradt!!A sógornőm mindig harisnyát ad a lányára alváshoz!Hát... nem tudom!Én tuti nem aludnék harisnyában!Piszok kényelmetlen!
2010. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 1 éves, soha nem is öltöztettem át. Pizsi csak éjjel.
2010. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem öltöztetem at.Igy is mindennap tiszta ruhat kap,meg este piszi,eleget mosok:)

Nappal adok ra harisnyat(hidegben),de ha elalszik,rajta is hagyom.Nem zavarja.

Persze nem külön alvashoz adom,csak ha abban elalszik,nem kezdem el öltöztetni.

Szerencsere nemkell altatnom,magatol alszik el,igy nem kell külön öltöztetesi rituale.Este termeszetesen megkapja a pizsamajat.

)honapos

2010. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi:9 honapos
2010. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy NEM!

Összekeverheti esetleg a nappalt az éjszakával! Meg nem is lehet tudni, hogy mikor fog éppen aludni. Van hogy szopi közben bealszik, van, hogy nem.

2010. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak este van pizsi. Harisnyában és badyban alszik kis takaróval.
2010. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem. póló v body, és irány az ágy.

este persze van pizsi.

2010. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok a legtrehányabb.:-( Nekem abban a ruhában alszik nappal amiben napközben van. nem veszek le róla semmit, ha elaludt egy vékony takaróval betakarom. nekem nem kiságyban alszik nappal hanem a franciágyon. Nem hinném, hogy kényelmetlen neki, itthhon mindig kényelmes puha ruha van rajta ami nem zavarja semmiben.
2010. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is abban altatom amiben éppen van. Csak a felső réteget leveszem róla( pulcsi+gatya) és beleteszem a hálózsákba.
2010. jan. 3. 15:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Kislányom is abban alszik amiben napközben van bent a lakásban. Ez általában rövid ujjú bady, vékony pulcsi, szabadidőnaci. Betakarom és alszik.
2010. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!