Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl lesz szájpenésze a...

Mitöl lesz szájpenésze a szopós kisbabáknak? Hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyerekorvostól kapsz ecsetelőt azzal kell kenni.
2014. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vidd le a dokihoz,ir fel neki ecsetelöt.Majd cumikat is kell majd cserèlni,a règiket ki kell dobni.

Ne ijedj meg,sok baba àtesik ezen.

2014. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szájában maradt anyatej okozhatja. Az én kisfiam is volt szájpenészes. Ha kitartóan kezeled, és elég erősen dörzsölöd, hamar túleshet rajta. A fiam pár nap alatt megsabadult a szájpenésztől, bár én nem kíméltem. A doki elmondta, mivel és hogyan kezeljem, én pedig rendületlenül kezeltem:-)
2014. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is elkaptuk, kb. 1 hónapig küzdöttünk vele, mire végleg elmúlt. Sokszor visszatért, pedig a mellbimbómat is kezeltem. Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy a szájában maradt tej okozhatja. Minden etetés előtt kitöröltem a nyelvét, neki csak a nyelvén volt, és minden etetés után, alvásnál új, fertőtke ített cumit kapott. Én ott rontottam el, hogy nem elég erősen, és alaposan töröltem ki neki, aztán rájöttem, hogy nem szabad "sajnálni". A végére rájöttem a technikára és el is múlt.
2014. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!