Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ne adjam most egy ideig?...

Ne adjam most egy ideig? Babám ma evett először nagyobb adag barackot, almával kapta, de zöld paszta szerűt kakilt.

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a babád...nem lehet,hogy korai volt neki?A zöld kaki egy kis emésztési zavartól is lehet.Szerintem ne add,mert elvileg nem kellene zöldnek lenni tőle.
2010. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6 hónapos,most kezdtük pár napja a hozzátáplálást,az almától is zöldet kakilt de az nem volt egybe.
2010. jan. 3. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatod. A rostos ételektől az én babám is ilyet kakil. Ez már nem csak folyékony táplálék :)
2010. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is zöldet kakilt a gyümiktől, kb. 2 hete kapja, más baja nincs, szereti. Tápszeres baba amúgy, és eddig is zöld volt a kakija, szóval ezért nem aggódom. Vagy kellene? Nektek mit mondtak? Az hogy egyben van a kakija, az normális, egyre "emberesebb" lesz nekik, mivel már nem csak tejet, tápszert esznek.
2010. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi anyatejesek vagyunk.
2010. jan. 3. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is anyatejesek voltunk és sokszor volt zöld kaki. Én fosásnak gondoltam. Első hozzátáplálásnál az is sokszor előfordult, hogy egyben jöttek vissza a jól felismerhető paradicsomdarabok még pépesítés mellett is. Szerintem ez normális, de ha zavar téged és nem érzed helyén valónak a székletét, akkor lassíts. Nem kis feladat nekik megtanulni emészteni a különböző dolgokat.
2010. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!