Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható vagy eldobható pelenka...

Judcsy kérdése:

Mosható vagy eldobható pelenka? És melyiket mikortól?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 13:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekünk 18 db egyméretes zsebes van, így csak 3 naponta kell mosni a gyerekruhákkal együtt.
2014. jún. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nekünk 24 egyméretes zsebes van(vaterán vettem,babyland,teljesen elégedett vagyok)én is 3-4 naponta mosom gyerekruhákkal(kevesebb is elég lenne,de az elején elkapott a hév:D)

Foltokat marhaepe szappannal szedem ki,és nátrium-perkarbonát mosószóda keverékkel mosom,(ez is fehérít,tisztít)öblitőzni meg nem szabad,helyette ecetet használok.Kakifogó betét is jó dolog,mi mondjuk nem használjuk,de nekem "szerencsém" van,csak 3-4 naponta van egy "ajándékcsomagom",így azt csak belezuhanyoztatom a wc-be,és kimosom a csap alatt,utána megy az áztató vödörbe.

2014. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hol tudom beszerezni azt a szappant?Honnan rendeljek moshatót na és melyik fajta a jobb?
2014. jún. 21. 18:23
 14/14 anonim ***** válasza:

marhaepe kapható a dm-ben. az meg h milyen fajta lesz szimpi neked... ... senki nem tudja most megmondani. olvasgass sokat a neten,tájékozódj, hátha valamibe beleszeretsz,de még az sem 100% h beválik. én pl. zsebest biztos nem vennék,örökké ázik nálunk,de látod,előttem két anyuka is meg van vele elégedve. ha újszülötted lesz,akkor azt ajánlanám személy szerint,h. most jött ki a pop-in márkának újszülött külsője,adnak hozzá 1-1 betétet. veszel 4 külsőt,lesz hozzá 4 betét és veszel még 20 darab tetrát. én így kezdenék,ha most kellene indulnom. ez a legolcsóbb. linkelem miről beszélek:

[link]


ez mondjuk egy csomag ésa 6 db van benne,de nem lesz sok így sem,amúgy darabra is árulják. ez nagyon olcsó és nagyon jó minőség. ilyen áron nem kapsz sehol új külsőt. decemberben jön hozzánk a kistesó,ilyeneket tuti veszek neki. plusz beszerzel még hozzájuk 20 darab tetrát és megvan a készleted az első 4-6 hónapra. ha meg az első 2 hónaban még nem akrsz mosni,akkor vehetsz egyméretes külsőket is, pl. econobumot vagy best bottomot (googlezd meg őket!) és akkor azok jók lesznek a pelusos kor végéig,csak az első időkben nem. és ugyan úgy használhatod utóbbiakat is tetrával.

2014. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!