Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért történik ez?

Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Ha arra gondolok h a baba beteg lesz kb 3 nap múlva az is...eddig nem gondoltam rá nem volt baj,most láttam a tv ben egy beteg gyereket és azon kattogok h mi lesz ha a kicsi is az lesz?létezik h miattam van?v csak kombinálok?
2014. jún. 21. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyanom már nekem is volt, hogy arra gondoltam, meg fog fázni, erre másnapra folyt az orra....

De komolyabb dolgokon, tv-ben látott dolgokon nem kombinálj, ne aggódj!

2014. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez csak véletlen egybeesés.
2014. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igyekszem...akkor nem is egyedi eset?
2014. jún. 21. 15:31
 4/8 A kérdező kommentje:
de már megtörént nem egyszer :/
2014. jún. 21. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van a legkisebb 6 hónapos. Soha semmilyen rossz érzés nem volt bennem, sőt még az sem merült fel bennem, hogy nálunk valakivel bármi rossz történne. Amikor a legkisebb megszületett, láttam a tv-ben egy leukémiás kisfiút és azóta azon kattogok, hogy mi lesz ha az enyémekkel történik ilyesmi. Aztán hallottam a híradóban, hogy egy lázgörcsös gyereket elakartak küldeni a kórházból-mondván nem oda tartozik, hanem másik kórházhoz, aztán elkezdem gondolkozni, hogy úristen lehet még a legkisebbem is lázgörcsös, mivel még soha nem volt lázas, így nem tudhatom hogy az e. Említettem ezt a háziorvosomnak is, ő azt mondta, hogy ezek csak a fáradságtól vannak. Azóta már jól alszik a babám, és én is éjszaka, de még néha vannak rossz gondolataim, valamelyik nap egy anyuka itt írta, hogy nem tudja hogy dolgozza fel 6 hónapos kisfia halálát, és közben már babát vár. Na az a napom is odalett. Nem tudom, valami enyhe depresszióra gondolnék az én esetemben. 7 éve nem dolgozom, biztos ez is lehet az oka. 6.5, 3.5 fél éves gyerkőcök anyukája vagyok.
2014. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert valszeg azért gondoltál rá, mert sanszos volt, sok volt a beteg, hűvös volt, nem volt elég melegen felöltözve, ezért esezdbe jutott, hogy lehet beteg lesz és a körülmények miatt az is lett, nem azért mert neked eszedbe jutott.
2014. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok,hát nem tudom azért aggodom mer már többszor is előfordult(egyszer a kérdésben említet eset,egyszer mikor láttam a tvben vmi babaműsort ahol a börgombával foglalkoztak,egy napig kattogtam rajta és a gyereken kijöttek a dolgok.Egyszer meg mikor volunk anyósomnál és mondta h "jajj csak nehogy szemmel verje vki a kicsit"oké ez tudom h baromság,de én azon gondolkodtam haza felé h tuti lesz vmi a kicsi meg összeszedett pár napra rá vmi hasmenős nyavaját...ennyi eset csak nem véletlen,bár franc se tudja
2014. jún. 21. 19:13
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves 5/7 én is ilyen vagyok sajnos...nem értem miért néha már betegesen gondolok ilyenekre,és csak ezen jár a fejem. pl. daganatos beteg kicsiken ha látom vhol kattogok egész nap.meg ha oltást kap a kicsi akkor is rettegek mert egyszer nagyon sokáig lázas volt a prevenartol-de már lassan olyan szinten félek h hihetetlen
2014. jún. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!