Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félve ugyan, de megkérdezem:...

Félve ugyan, de megkérdezem: van valakinek olyan 14 hónap körüli babája, aki az anyatejen kívűl nem nagyon fogad el mást?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el,mert mindent kipróbáltam már. Ha eszeget is ezt-azt,az is csak pép,és nem mennyiség. Orvosokat is kérdeztem,semmi kézzel fogható tanács. Hétfőn viszem egy sokadik új orvoshoz megint. Jól fejlődik,de mégis... Ez normális így? Megoldódik magától?

2014. jún. 21. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy dévényeshez vidd el, lehet be vannak állva a rágóizmai ezért nem eszik rendesen, ez így nagyon nem egészséges.
2014. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg én pont így jártam, mind a két gyerköcömmel. 18 hónapig csak cici minimális étel. Szépen fejlődtek nem voltak betegesek és azóta sem. A lányom már 17 a fiam 14 éves és hála istennek 2-3 megfázáson kívül semmi bajuk nem volt.
2014. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves második! Magától megoldódott a helyzet,vagy mit csináltál? Azt hittem ez csak velem történhet meg.
2014. jún. 21. 17:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Keresztanyám másik keresztlánya is ezzel kínlódik. A kislányának még csak 1 foga van, az is 13 hónapos korában bújt ki és azt hiszem, hogy csak almát fogad el az anyatejen kívül.
2014. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a fogak száma nem mérvadó. Az én kisfiamnak 8 foga van,mégsem eszik. Ha valami darabos kerül a szájába,akkor kicsit rág rajta,majd kilöködi a nyelvével. De 90 %-ban a száját sem nyitja ki. :-(
2014. jún. 21. 17:35
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Az anyukának a gyerekorvos azt mondta, hogy makkegészséges szépen fejlődik, így nem küldte sehová. Még természetgyógyásznál is jártak és azt mondták neki, hogy a baba tudja, hogy mi a jó neki. Egyébként meg nem lehet vele mit csinálni, ha a száját se nyitja ki, megtömni még sem lehet. Kitartás!
2014. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is körülbelül ennyi idős koráig szinte semmit nem evett(csak ő tápszeres),később egy nagyon picit javult a helyzet,de nagyon válogatós lett.Most 19 hónapos,hol jobb hol rosszabb a helyzet.Van hogy eszik nagyjából rendesen,van hogy egész nap semmit nem hajlandó csak egy kis tápszert.Ma is ilyenje van,pár kanál joghurton kívül,nem fogadott el semmit,csak persze a tápszert este.De szépen fejlődik,nagyon magas és a súlya is rendben van.Mondja a védőnő hogy próbálkozzak,de hát mást sem csinálok.:D
2014. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

segíteni nem tudok, csak kíváncsi vagyok ezért kérdeznék.

fél éves kora után kezdted el a kóstoltatást?


olvastam egy tanulmányt ami erről szólt, gyakori ez ha fél éves kor után kezdik a szilárd ételt, illetve arról szóét, hogy addig el kell kezdeni mert az evési ösztön addig alakítható ki jól, és akkor írták ezt az esetet...

2014. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Medvi ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is, most lesz 16 hónapos a kislányom és végre megjött az étvágya. Ha jól fejlődik szerintem nem kell aggódnod, nálunk a súlygyarapodás is nagyon lassú volt, 3 hónapos kora óta alig érte el a 300 grammot. Meg fog oldódni, ne erőltesd, lehet, hogy nem lesz nagyétkű, de legalább nem kell majd fogyókúráznia a későbbiekben.
2014. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen,fél éves korában kezdtem hozzátáplálni. Mindent szabályosan. A súlyára nem lehet panasz: 12kg.
2014. jún. 21. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!