Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félve ugyan, de megkérdezem:...

Félve ugyan, de megkérdezem: van valakinek olyan 14 hónap körüli babája, aki az anyatejen kívűl nem nagyon fogad el mást?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el,mert mindent kipróbáltam már. Ha eszeget is ezt-azt,az is csak pép,és nem mennyiség. Orvosokat is kérdeztem,semmi kézzel fogható tanács. Hétfőn viszem egy sokadik új orvoshoz megint. Jól fejlődik,de mégis... Ez normális így? Megoldódik magától?

2014. jún. 21. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is van a családban, aki angyon sokáig csak anyatejet volt hajlandó enni. Semmi gond nincs vele, nagyon okos kisiskolás most :) először az én húslevesemből evett. Ő kérte, mert nem volt.ott az anyukája, de szerintem már kezdett éhes lenni. Esetleg próbáld ki, hogy másra bízod, hátha nála is bejön. Tény, hogy mi nem direkt csináltuk és kb 1,5 éves volt.
2014. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Elvettem a cicit és megoldódott a probléma.
2014. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!