Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tanácsoltok? Mit tegyek?...

Mit tanácsoltok? Mit tegyek? Mennyi esélyem lehet később? Fél év próbaidőm lesz, egy jobb munkahelyen, fogyamatos ugyan a munkaviszonyom, de mégsem lenne most jó ha teherbe esnék! 8. hónap sikertelenség után vagyok,36. évesen és fél oldallal

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kihagynék 2, max. 3 hónapot, de utána próbálkoznék és nem mondanám meg a próbaidő alatt, ha sikerül.
2013. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló beteg. Hát első gyerekhez picit el vagy késve. Szerintem is várj, kezdj a munkahelyen és utána próbálkozzatok.
2013. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi van a fél oldallal?
2013. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

36 évesen, fél oldallal, 8 hónap sikertelenség után én nem hagynék ki egy percet sem. Elég kicsi az esélye, hogy pont most fog sikerülni (persze Murphy törvénye lecsaphat). :-)

Az ember anyagi helyzete bármikor megváltozhat, nincs biztos munkahelye senkinek sem, de ha a babát már elhatároztátok, kár lenne feladni egy bizonytalan lehetőség miatt. Munkahelyet lehet találni később is, persze tudom, hogy nem könnyű, de ahogy az idő telik, a babára egyre kisebb az esély.

Sajnos saját tapasztalatból írok, mi is későn futottunk neki, évek teltek el várakozással, kivizsgálásokkal, sikertelen lombikok sorával, és most már esélyem sincs a teherbe esésre. Nem kívánom ezt az érzést senkinek.

Akárhogy is döntesz, remélem nem lesz okod megbánni. :-)

2013. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha anyagi lehetőségeid megengedik, én nem várnék tovább a babával. Így sem garancia, h fél éven belül sikerül.
2013. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem első gyerek.Új kapcsolat!A páromnak még nincs gyermeke!A jobb oldali petefészkem és petevezetékem 4.évvel ezelőtt kivették,ciszta miatt!
2013. dec. 4. 19:50
 7/7 A kérdező kommentje:

Kikészültem lelkileg,8.hónapig azért küzdöttem hogy sikerüljön a teherbeesés,most 6-8 hónapig azért kell mindent megtennem,hogy ne sikerüljön!

Nem fogom 6-8 hónap múlva újra kezdeni az összes vizsgálatot!Nincs hozzá erőm!

2013. dec. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!