Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! Ha nem akarok elore...

Anyukak! Ha nem akarok elore vasarolni a babanak, akkor mi az az 1 dolog ami a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Marmint ugy ertem a nagyobb dolgok kozul pl>kocsi,agy,bebihordozo....Merthat addig valahol lennie kell amig megveszunk neki mindent.
2014. jún. 25. 11:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kiskád és babahordozó mindenképpen kell, na meg egy mózes vagy egy kiságy. Ez az alap. Mert sem kedvetek, sem időtök, sem lehetőségetek nem lesz majd aznap megvenni ezeket a dolgokat, amikor titeket hazaengednek a kórházból.
2014. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de szerintem ezt gondold át! Miután hazajöttetek még kevesebb időd lesz vásárolni. Meg hogyan is méz vásárolni ha nincs babkocsi, hordozó, amibe beleteszed a gyereket?

A barátnőmnek is feküdnie kellet végig, ő úgy oldotta meg, hogy kinézte a neten, amit tudott házhoz szállíttatni, azt házhoz szállíttatta, amit nem pl. kiságy,babakocsi azt kinézte és elküldte a férjét, hogy vegye meg.

Van egy csomó időd, böngéssz a neten!

2014. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a netes vásárlást javaslom én is.

A legtöbb bababolt, webáruház szállít mindenfelé, összeghatár felett ingyen is.

Vagy nézd meg neten, írd össze, mit akarsz, és aki tud, menjen el a lista alapján vásárolni. Az eladók biztosan sokat segítenek.

Nézd meg, mit szeretnél, a nagy dolgokat rendeld meg.

A ruhákat ki is kell mosni, vasalni, egy pár napos újszülöttel nem lehet minden apróságért rohangálni.

Hiába van egy ruhácskája, balesetes lehet, lebukja, mégsem olyan az időjárás...még egy kis pléded sincs, hogy betakard.

Ma már annyi helyen lehet babaholmit vásárolni, egy nagybevásárlás során is a kosárba lehet dobni néhány apróságot, amit az apuka is el tud intézni. Vagy kérj meg gyerekes barátnőt, biztos, hogy szívesen segít neked ebben.

2014. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Neten is lehet vásárolni és annak a gyereknek apja is van aki meg is veheti helyetted.
2014. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Neten nem szeretek vasarolni,mert az a biztos amit akkor es ott latok nem ami lehet nem is olyan mikor lekuldik... Masra bizni megint csak nem fogom,mert nagyon valogatos vagyok :)
2014. jún. 25. 16:53
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha ne adja az ég és olyan szülésed lesz mint nekem 3 hétig biztos nem mész sehova és apára kell bízni mindent... ebbe is érdemes belegondolni
2014. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi az hogy másra basszus a gyerek apja nem egy idegen.
2014. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nálunk itt Szlovákiában úgy van, hogy ha koraszülött a baba, nem kell végig bent lenned vele a kórházban, elég csak a lefejt tejet bevinni minden nap. Unokatestvérem kisfia másfél hónapig feküdt bent. Azalatt az idú alatt mindent be tudtak szerezni, berendezni a gyerekszobát. Ugyanilyen budapesti szoriról is tudok, de ott tápszeres volt a kislány
2014. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az eddigi valaszok alapjan ugy gondolom ha beszerzek egy kiskadat es egy 3 in 1 babakocsit akkor azzal addig amig megvesszuk a tobbi dolgokat kihuzhassuk:) Koszonom mindenkinek a segito szandeku valaszokat!
2014. jún. 26. 18:10
 20/21 anonim ***** válasza:
Én mi van akkor ha annyira fogsz vérezni vagy szenvedni hogy egy hétig sehova nem tudsz majd menni?? Azért textilpelust már a kórházba is vinned kell meg ruhát. De te tudod nem bántani akarlak.
2014. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!