Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet a 9 hónapos...

Mitől lehet a 9 hónapos babámnak állandó hidegrázása?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem észre először, utánaolvastam, eszerint biztos pisiléskor jön a hidegrázás....de a napokban többször is előfordult h fürcsi közben vagy nem volt rajta épp pelus és nem pisilt. Szóval nem függ össze. De akkor mitől lehet akár napi 10-20szor?
2014. jún. 25. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet nagyon vekonyan oltosteted,vagy lazas hoemelkedese van
2014. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lázas?

Lehet fázósabb mint te.

Ilyen időben hosszú nadrág, zokni, hosszú ujjú kell rá bentre is.

Tüdőgyulladás első jele a hidegrázás! Vidd el orvoshoz!

2014. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 9 hónapos és ugyan ez a problémánk.Bár én azért nem olyan sűrűn tapasztalom mint te csak napi 4-5-ször.Én sem tudtam rájönni hogy mitől lehet,de tuti nem azért mert fázik és nem is azért mert pisil.Védőnőt kérdeztem,de nem igazán mondott rá semmit.
2014. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia. Az én babám is nem sokara 9 hónapos és én is korul 2 hónapja vettem eszre hogy egy nap többször is kirázza a hideg. En is rengeteget figyelem, hogy miért csinálhassa van amikor kakil és akkor,de van olyan hogy se nem kakil és se nem pisikal és mégis ezt csinálja, talán mikor fáradtabb akkor többször fordul elő de ezt sem mondhatom biztosra. Mi eljártunk orvoshoz is de o sem tudott semmi konkrétumát mondani.
2014. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!