Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandó hason alvás?

Állandó hason alvás?

Figyelt kérdés
Pár hetes gyermekem csak akkor nem sír alvás előtt, ha hasra fektetem. Ezáltal nappal is, éjszaka is hason alszik. Ez nem gond?
2013. szept. 22. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. A fiam is csak hason aludt/alszik a mai napig. 13 hónapos.
2013. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom a mai napig hason alszik, 2,5 éves.
2013. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem..ha neki az kényelmes..

nekünk úgy 4 hónapih aludt úgy.amint megtanul forgolódni,lerakhattam hasra-hátra-oldalára,mire visszanéztem már máshogy feküdt

Egyébként nemlehet hogy pocakfájás van a háttérben ??? Vagy nem pocakfájós ??

2013. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

8 hós a fiam, ő is csak hason alszik.

Háton nem is tud elaludni, megfordul (régebben sírt, nekem kellett megfordítani).

Így nagyon nyugodtan alszik.

Semmi probléma nincs ezzel. Aztán majd úgyis ha már mindenfelé tudnak forgolódni, úgy alszanak, ahogy akarnak. :)

2013. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nem lesz lapos a fejecskéje sem:) Állítólag a hason alvásnál nagyobb a bölcsőhalál veszélye.

Nekem mindkét gyermekem csak hason tudott jól aludni:)

2013. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, a bölcsőhalál miatt kérdezem, mert hallottam hogy nagyobb az esélye. 6 hetes lesz a héten a lánykám, biztos hogy fáj a pocija, és a hason fekvés jólesik neki. Szopi utáni 1-2 órában fáj a pocakja..
2013. szept. 22. 21:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is csak hason tud hosszan aludni, ezért kezdettől fogva hason alszik. (amúgy hasfajos)

Én is hallottam a bolcsohalal és a hason alvás kapcsolatáról... Vettem legzesfigyelot, így én nyugott vagyok ezzel kapcsolatban!


9 hetes kisfiú anyukaja

2013. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
babád tudja mi jó neki ha hason szeret aludni akkor csak jót teszel neki hogy úgy fekteted le. 3hetes korától csak hason alszik 5hónapos most ha éjszaka a hátára fordul már sír is.
2013. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányomat első 3 hétbe oldalt altattuk a bölcsőhalál miatt.Aztán mivel sosem tudott aludni,mert minden rángásra felkelt,így 3 hét után hasra tettük és azóta alszik,mint a kisangyal.Mióta forog már,alszik mindenhogy ahogy neki jólesik.Lassan 1 éves.Hasra teszem be mindig,szerintem úgy is alszik el,de álmában forog már mindehogy.
2013. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, megnyugodtam kicsit!!! :-)
2013. szept. 26. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!