Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos babavval lehet utazni?

2 honapos babavval lehet utazni?

Figyelt kérdés
6-7 oras auto utrol lenne szo
2014. jún. 26. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi utaztunk, de 3 órát, két megállással. 6-7 órát elég merész, főleg, hogy a hordozóban sem egészséges ilyen sokáig benne lennie. Én korainak tartanám, de ha nektek belefér, és óránként-kétóránként megálltok kivenni, átmozgatni, esetleg beleférhet. Nagyon fontos ilyen messzire menni?
2014. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehetni lehet, de ez baba függő szerintem. Nekem most 8 hónapos, 10 órás autóútra készülünk (rettegek tőle) :D sokkal jobb lett volna ha 2 hónapos korában megyünk a nagy mamához mert akkor még simán végig aludta volna az egészet. Rossz ötlet volt várnunk ilyen sokáig. :D Amire szerintem figyelni kell, ne a legnagyobb melegbe utazzatok, legyen enni és inni való (ha szopizik akkor is víz legyen nálatok), nézzétek meg előre hol tudtok megállni, ha úgy adódik nézzétek meg meg tudtok e útközben szállni, zenét az én fiam nagyon szívesen hallgat nálunk mindig van zene (telefon, CD). Menjetek nyugodtan biztosan nem lesz semmi gond!
2014. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn megálltok, kiveszed akkor persze, semmi baja nem lesz a javát át fogja aludni.
2014. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az anno 2 hetesünkkel,később 6 hetesünkkel, majd 4 hónaposunkkal utaztunk 2 órát. Szerintem ha megálltok párszor akkor simán lehet.
2014. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat. Mar 1 honapos koraban utaztunk vele 1 orat, akkor vegig aludta, de ettol a hosszu uttol egy kicsit rettegek en is
2014. jún. 27. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!