Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhat allergiát egy 4...

Hencsi55 kérdése:

Mi okozhat allergiát egy 4 hónapos, szoptatott babánál?

Figyelt kérdés
Ma jött a véreredmény és allergiát mutatott ki.

2014. jún. 26. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen véreredmény? Miért küldtél el vérvizsgálatra?

Milyen allergiát mutatott ki?

2014. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szedtétek előtte az allergia vizsgálathoz a gyógyszert? Ezt 3 hónapig kell szedni az orvosunk szerint, mi szedjük 2 hónapja és csak utána tudja a tesztet csinálni. Most 10 hónapos a kislányom. Miért kellett teszt?
2014. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gyermekorvosunk csak annyit mondott, hogy valamire allergiás. Nem adtam-e neki teát vagy esetleg én nem - e szedek vmi különleges vitamint. Gondolkodjak el és zárjak ki minden ilyen dolgot, aztán a következő vérvételnél majd meglátjuk. Még azt is mondta, hogy különös, mert ilyen pici babánál még nem szokott lenni.
2014. jún. 26. 10:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan allergia kimutatására vettek vért, hanem általános vérvétel volt.
2014. jún. 26. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Levegőbe is bekerülhet bármi, ami allergiát okozhat, vagy a mosószerek és egyéb háztartási szerek is okozhatnak allergiás tüneteket, még ha az ember óvja is a gyerkőcöt.

Állat nincs a közelben?


Nagyon nehéz kitalálni. Nekem is van egy olyan allergiám, amit konkrétan 30 éve nem tudunk, hogy mi...

2014. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tejterméket mennyit eszel? Ha szoktál iktasd ki hátha javul a dolog. Fiam tejérzékeny soha nem kapott direktbe tejtermékeket csak anyatejen keresztül amit én megette. Masfél lassan 2 hónapja diétázom én is és sokkal jobb a dolog.
2014. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tejallergiát hogy vettétek észre, kiütései voltak, mert az én kisfiamnál semmi tünet nem látható.
2014. jún. 26. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
A kisfiamnál pont 4 hónaposan jött ki a tejfehérje-érzékenység. Én elég sok tejterméket ettem, a tejfehérje oedig egy az egybe átmegy a tejbe. Most 15 hós a kisfiam, még szopizik, tehát lassan 1 éve nulldiétán vagyok /semmi tejtermék/, a fiam sem evett még sosem tejterméket. Teljesen tünetmentes. Nagyon durva véres hasmenése volt az elején.
2014. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!