Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lesz nemsokára, és...

8 hónapos lesz nemsokára, és két étkezés között csak alszik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2-3 napban rengeteget alszik. Vagyis, ha leteszem az ágyába, elalszik és csak enni kel fel. Ha földre teszem játszik, de sokszor nyűgös. Reagálhat így a fogzásra? Várjuk már egy ideje, de még nincs foga. Lehet, hogy ő alszik miatta? Rendesen eszik, nagy újdonság nem történt, talán a mozgásfejlődése felgyorsult az utóbbi időben, de ennyi. Alszik éjjel is. Nem beteg, legalábbis nem látszik rajta. Pelus és tartalma rendben. Mire gondoljak?
2014. jún. 26. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet az idő miatt is aluszékony.vagy lehet h beteg lesz.azért ha aggódsz inkább vidd el a dokihoz még a hétvége előtt.
2014. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mit mondjak a dokinak? Hogy sokat alszik? Szerintem kinevetne, ez nem tünete semminek. Nem? Eszik rendesen, sőt, isteni étvágya van, rendesen iszik, nincs hőemelkedése és egy pöttye sem, szép a bőre mindenhol, sokat nevet és mosolyog... én tényleg nem érzem, hogy beteg lesz, de azért meglepő ez a fordulat. Gondoltam talán más is járt így, és elmeséli a tapasztalatát. Vagy lehet, hogy ez mégis betegség? Ennyi tünettel?
2014. jún. 26. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

azért ha egy 8 hónapost megetetsz,leteszel és alszik,majd ébred,enni kap,leteszed és megint alszik, s így tovább, azért nem normális és kétlem,h. kinevetne.

de ha csak te látod kissé tragikusan a helyzetet és valójában fel van 2-3 órát,csak mégis kevesebbet,mint eddig és csak megijedtél,akkor tényleg ne vidd orvoshoz.

2014. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiam 7,5 hónapos, meglepően ő issokat aludt ma. Reggel fél 10kor kelt, aztán fél 1től aludt másfél órát a szokásos fél óra helyett. Most is alszik. Kíváncsi vagyok,hogy meddig. Szerintemaz idő,nálunk délelőtt nagyon borongós volt, még jég is esett. Most süt a nap, de hűvös van.
2014. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez egyaltalan nem normalis.irany a doki
2014. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, az én lányom is 8 hónapos 2x alszik egy nap
2014. jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!