Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rábízhatom az ivást?

Rábízhatom az ivást?

Figyelt kérdés
Van egy majdnem 8 hónapos kisfiam. Többnyire vizet vagy gyümölcslevet iszik (nem bolti, én csinálom). Szívesen issza, amit adok neki. Rábízhatom, hogy mennyit iszik? Mióta napközben eszik, elég sokat meg is iszik mellé. Ugye kizárt, hogy "túlissza" magát, vagy ilyesmi?
2014. jún. 27. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyumolcsletol nem eshet baja, de ha nagyon tulzasba viszi akkor kontrolald :) egyebkent a kisgyerekek kepesek tul inni magukat ha valami finomat kapnak :)
2014. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
A gyumolcslenek magas a cukortartalma.....
2014. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A gyümölcslé nálunk úgy néz ki, hogy felszeletelek két darab almát és megfőzöm. A leve a gyümölcslé, a gyümölcs maga meg megy a tízóraiba, uzsiba. Ennél alacsonyabb cukortartalmú gyümölcslevet nemigen tudok elképzelni.
2014. jún. 27. 09:09
 4/9 anonim ***** válasza:
had igyon :) az enyém csak vizet iszik,de majdnem többet mint én
2014. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb. 4dl-t iszik meg egy nap, csak meglepett. De 9kg és 70 centi, nem pici baba.
2014. jún. 27. 09:13
 6/9 anonim ***** válasza:
A gyumolcsnek önmagában is van cukortartalma, de mindegy.
2014. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy van. Egy szóval nem mondtam, hogy nincs. Azt mondtam, hogy ennél alacsonyabb cukortartalmú gyümölcslé nem létezik, mivel pluszt nem teszek bele és nagy része víz.


A kérdés viszont csak távolról érinti ezt a témát...

2014. jún. 27. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos fiam 6decit iszik meg reggeltől másnap reggelig. Az étvágya jó, így én nem veszem el tőle, sokszor még evés közben is kér inni.
2014. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Fogalmam sem volt mennyi a folyadékigénye. Azt hiszem, korábban akkor nagyon keveset ihatott.
2014. jún. 27. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!