Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen őrültséged csinált a...

Milyen őrültséged csinált a babád/kisgyereked, amitől égnek állt a hajad? Veszélyes vagy (inkább) vicces szituációkra gondolok!

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 11:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
És letépte a szobájában a bordűrt, míg én azt hittem édesdeden alszik.
2014. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Huh, jó kis sztorik, köszi, hogy leírtátok őket, jöhetnek még!:D


Az én lányom még csak most lesz 1 éves, de már most vannak hajmeresztő szokásai, a falat ő is imádja nyalogatni ...

egyszer felállt az etetőszékben, pedig be volt kötve, de addig-addig tekergett, amíg ki nem bújt belőle félig, azóta nem merem még bekötve sem otthagyni a konyhában egy fél percig sem...a kanapéról állandóan fejjel előre akar lejönni, pedig tudja, hogy hogy kell lábra érkezni, csak az előbbit viccesebbnek tartja...

2014. jún. 27. 14:03
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Az en lanyom masfel evesen egy doboz vazelint kent a derekig ero gondor hajara mig en az egy hetes occsevel elaludtam.. Amugy az apukaja "vigyazott" addig ra..
2014. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

18 hónapos a kisfiam.

Mindenhonnan kipakol, azonnal leszór/lesöpör mindent polcokról stb. ha nem vagyok időben résen.

Állandóan a konektorban akar nyúlkálni. Ha rászólok és eltessékelem onnan, annál inkább támad a konektorokra.

Frissen festett falat szépen végigtapicskolta csokis kézzel.. ( mint utólag kiderült a nővére szobájából kicsent csokisnáplyit majszolta és azzal a kézzel "barlangrajzokat" festett nekünk a falra.

Nyalogatja az erkélyajtót.

Van egy 1 m magas vastag vázánk ami félig homokkal van töltve, félig pedig a nyaralásaink alkalmával gyűjtött kagylókkal... na hát erre támad, imádja kiszórni az összes kagylót, már a 3. helyre pakoltuk ezt a vázát de sehol nincs jó helyen.

Előszeretettel eszi a földet. persze akkor már nem ízlik neki, de mindig megkóstolja.

És amivel sajnos nem tudom mit kezdjek hogy harap. Harap akkor is ha hízeleg és harap akkor is ha mérges.

2014. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

7.-es: a wc-kefével való fésülködés viszi a pálmát nálam! Zseniális!


A fiam pár hónappal múlt egy éves, amikor egy kis merőkanállal a libák által összeszart pocsolyából kanalazgatott elmélyülten - mármint, kóstolgatta a szaros-sáros vizet. Hasonló korában ruhástul-cipőstül-pelenkástul beleült a lovak itatóvályújába, és booorzasztó boldog volt, ahogy fröcskölte a vizet maga körül. Felmászott a kb 3 méter magas tűzifa-rakásra. El sem értem, meg kellett várnom, amíg lejjebb jön, hogy levehessem.

A lány sokkal óvatosabb, ővele eddig egy necces szitura emlékszem (most múlt két éves): még nem tudott járni, 13-14 hónapos volt, egy ismerősnél voltunk, kint az udvarban beszélgettünk. Hátranézek, látom hogy a gyermekem felmászott egy padlásajtónak támasztott létrára, szintén nem értem el a földről, utána kellett másznom.

2014. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!