Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lelte a fiamat? Lassan 10...

Mi lelte a fiamat? Lassan 10 hónapos lesz és problémák vannak főleg az esti elalvásnál! Többi lent

Figyelt kérdés
Eddig az esti rituálé volt a legrendezettebb, fél 8kor fürcsi aztán 8kor tápszer amin elaludt így is tettük le és alvás reggel 7ig(külön szoba). 1hete viszont teljesen megváltozott minden, letesszük úgy hogy alszik, de 10 perc múlva felsír, nem gondolok szeparációs gondokra mert nem nyugszik meg ha bemegyünk. Ezt eljátssza vagy 3-4szer mire kidől (jó esetben). Mi történhetett? Nem elég neki a vacsi? Ám van hogy több ételt el sem fogad ha ilyenkor kínáljuk:( HELP!
2014. jún. 28. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a fogacskáira tippelnék! Nekem is most lesz 10 hónapos, ugyanez a rituálé és végig alvás éjszaka, azonban mostanában felsír éjjel. És alul kibújt 2 fog félig-meddig! Vagy még a pocakja! Lehet felvan puffadva és bántja a kis hasát a levegő!
2014. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a foga, nálunk is akkor borult fel minden.
2014. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10 hónaposan már komolyabb vacsi kellene neki, a tápszer nem elég tápláló.
2014. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hany orat van ebren mielott leteszed aludni?
2014. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

fürdés előtt kap szilárd vacsit? ha nem, akkor vezesd be.


nem lehet, hogy többet vagytok levegőn, sok inger éri és jobban kimerül?

de tényleg a legvalószínűbb ilyenkor a fog, ha fáj neki akkor persze, hogy felkel rá és sír :(

2014. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A foga is benne lehet a dologban, de az is lehet h nem elég fáradt mennyit alszik napközben? Nálunk az vált h kb 3kor kelnek, fél7kor van elővacsi, 8kor fürcsi, utánna meg isszák a tápot és úgy alszanak el, ha mákom van kb egyszer kelnek éjjel és fél8 után kelnek reggel, de előtte nálunk is ezt csinálta az egyik fiam elalvás után 3-4 alkalommal kelt akkor 7kor volt fürdés, nem volt elég fáradt
2014. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A fogaival úgy állunk, hogy már van neki 6, többet nem látok, hogy készülődne :( Plussz amikor jöttek a fogai valahogy másként sírt! Eddig 4-szer evett tápszert, hadilábon álltunk a szilárd kajákkal,most ezt lecsökkentettem 3-ra! Ma megpróbálkozom ezzel az elővacsorával fürdés előtt. ILyenkor mit adjak neki? Amúgy már reggel is nyügi van sír fél 5-től....hami nem kell..csak dörzsölgeti a szemeit de visszaaludni nem tud/akar
2014. jún. 29. 06:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma este próbáld ki:)! 180ml tápszer, 2-3 piskóta 2db keksszel beleturmixopva a tápszerbe, meg ha gondolod 1-2 kavéskanálnyi kakaó!:) ez tuti elaltatja:))
2014. jún. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom akkor csinálta ezt, amikor nem volt még eléggé fáradt az éjszakai alváshoz (délutáni alvás kitolódott), mozgásfejlődése volt és nem tudott eléggé lenyugodni emellet pedig még jöttek a fogai is.
2014. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsi az offért. milyen szilárd ételre gondoltok?
2014. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!