Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyereketek hogy...

Másfél éves gyereketek hogy viselkedik? Van hiszti, agreszivitás stb?

Figyelt kérdés
Normális,ha az én kisfiam állandóan dobálózik?Ami a kezébe kerül azt eldobja,vagy megdob vele minket.Vagy ez a korral jár?
2010. jan. 5. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A kisfiú is ezt csinálta akit neveltem. Rákell szólni és egy idő után abbahagyja. De komolyan kell mondani neki. Nem mosolyogva. :)
2010. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos ez teljesen "normális"ebben a korban.Mondjuk szerencsére az én fiam(19hós)elég nyugis gyerek ilyen téren.De ha elkezdi akkor többször elmondjuk neki,hogy nem szabad játékkal dobálózni!nálunk mostanában a harapás megy,odajön és megharap!Amikor mondom neki,hogy ez fáj akkor meg megölel.Tehát tudja,hogy nem helyes amit csinál.De szerencsére nálunk az agressziója csak ennyi.
2010. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, van hiszti. Az én lányom is dobálózik, szerencsére egyre ritkábban. Most éppen a "megmakacsolom magam, és azért sem csinálom" korszak van. Ha nagyon mérges, akkor meg szokott ütni, de most már ez is múlóban van. Szóval teljesen normális, majd kinövik, de valóban határozottnak és következetesnek kell lenni.
2010. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!