Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 3 óránként etet, vagy...

Aki 3 óránként etet, vagy ismeri az elvet, hogy állt át 4 órára mely id. Pontokban és hogy, amikor a baba jelez, mert be van állva a 3 órára?

Figyelt kérdés

2 hónapos

szinte percre pontosan kezd mozgolódni, elindul a bélműködés és jön a sírás, hogy cseréljek és éhes.


azt olvastam 6-12 hetesen már jöhet a 4 óránkénti evés és az éjszakai alvás elnyúlása -de ez utóbbit nem értem megint hogy amikor pl 22:30-4:30-ig nézve 1 órás etetést leszámítva alszik 5 órát(ha kihagyom az 1:30-ast, de vmikor 2:30-kor ébred, vagy 3:30-kor, vagy 4:30-kor), utána már majdhogynem reggel jön(07:30-as etetés) és nappali "műszak" tehát eleve az éjszaka hogy aludjon 8 órát??


vagy valaki le tudna vezetni egy értelmes beosztást nekem?

hogy meglegyen a napi kb 15 órás alvás is, meg 4 óránént egyen (és amúgy így kevesebbszer fog enni?-mert a 3 órással enne napi 8szor, de egyet kihagyok, így eszik napi 7szer. a 4 órásival hányszor kell ennie egy nap?)


össze vissza nem akarom etetni, hogy rá bízom, mert próbáltam már és hasfájás lett a vége, mert egész nap csak pityizálna.


elvileg 6 hónapos koráig kell tartani a 4 órákat és utána hogy?


2014. jún. 29. 23:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3,5hónaposan kezdtük a hozzátáplálást! 3hónapos volt kb amikor egyik napról a másikra átaludta az éjszakát! 2hónaposan éjjel még 3óránként kelt arra emlékszem :) A babád diktálja az ütemet. Javítok:*mióta megeszi a 220gramm főzelékt*Utolsó voltam
2014. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én 5 hónaposan kezdtem el, mert már nem volt elég a tejcsi. Szerencsém volt, február végi a kisfiam, 5 hónapos korára már voltak friss gyümölcsök, zöldségek a kertben.
2014. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!