Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan előke ami...

Létezik olyan előke ami lemosható, a karját is eltakarja és nem tudja magáról letépni a baba?

Figyelt kérdés

Kismanóm 15 hónaposan úgy döntött, hogy egyedül eszik... Nincs is ezzel baj, a reggeli kenyérfalatkáknál vagy a gyümölccsel, de a főzelék vagy a leves, rizs, tészta már bajosabb... Egyszerűen muszáj vagyok neki is kanalat adni,amivel eszegethet, különben ordít és egy falatot sem fogad el tőlem. Ennek az a vége, hogy a gyerek tetőtől talpig kajás mire végzünk :-/

Vettem én már sima előkét, kisebbet, nagyobbat, moshatót, szilikonost, kapcsosat, tépőzárasat, kötöttem a nyakában törölközőt, konyharuhát, papírtörlőt, de letépi magáról...

Olyan kéne amit nem tud magáról leszedni.

Van valakinek ötlete?


2014. jún. 30. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Van olyan, aminek ujja is van, és lemosható. De azt nem tudom, hogy le tudná e szedni magáról, szerintem ha nem nagyon tűri akkor tuti ezt is leszedné.

Amúgy ennyi idősen tök normális, hogy már egyedül enni akar. Ne gátold ebben. Esetleg ha az előkékkel nem barátkozik meg, fogj be egy "rossz" pulcsit, amit ráadsz ilyenkor, amiért már nem kár.

2014. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már feladtam. Vannak itthoni és elmenős ruhái... az itthoninál már a kajafoltokkal sem küzdök. Eleinte még lelkesedtem, elfáradtam. Olyan, amilyen. Mióta békén hagyom, nyugisabb minden. Max. minden olyan lesz rajta és körülötte, ez van. Megy a csap alá, a ruha meg a mosásba.
2014. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Van ilyen de ha többit leszedi ezt is lefogja, az én fiaim 14 hósak és ők is egyedül akarnak enni én textil pelust szoktam a nyakukba tenni igy a legtöbb kaja azon köt ki, az egyik eltűri a másik mindent leszed amit a nyakába rakok és inkább a fejére teszi, én már feladtam a kisérletezést evés után öltözünk ez van

2014. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, eszembe se jutott, köszi! :-)

Nem gátolom, örülök neki, hogy ilyen ügyike, de a romhalmaznak ami utána jön naponta 5ször már nem annyira :-D

Megmondom őszintén most nyáron ha rekkenő kánikula van, pelenkára vetkőztetem és úgy eszik :-)

2014. jún. 30. 12:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a frottír előke is jó lehet. Hátul végig tépőzáras vagy csak a nyakánál?
2014. jún. 30. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Én most ezt a fajtát néztem ki, ez lemosható, műanyag, több féle van: [link]

De ez is jó és még olcsó is: [link]

2014. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem volt hajlandó, csak egyedül enni. Már 2 éves, szépen eszik, de az elmúlt hónapok alatt annyit mostam és takarítottam, mint az elmúlt 30 évben összesen. :D


Végül ezt vettük: [link]


Varrtam rá kötözőt is, akkor nem tépte le magáról, mert a tépőzár nem volt neki nagy kihívás. :) Még egy pozitívum ennél az előkénél, hogy nem ázik át a levestől. Persze 40 fokban nem túl ideális, mert megfő benne a gyerek, de a tanulás első pár hetében tökéletes.


Láttam már auchanban is... gyerekek részére festéshez, gyurmázáshoz ajánlották, hát mi nem arra használtuk...:)

2014. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez az Ikeás tényleg jó lenne, de nincs a közelben ilyen áruház. Kiszámoltam a házhozszállítás majd 40 000 Ft lenne :-DDD


Marad a brendon. :-)


Köszi a válaszokat!

2014. jún. 30. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!