Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek baba mellett van végre...

Akinek baba mellett van végre leheletnyi ideje, azt mind takarításra, meg hajmosásra használja ki? kezd furdalni a lelkiismeret hogy itt ülök és nem csinálok semmit.

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én napközben inkább a babámmal játszom, alszom illetve amikor csak ő alszik netezek vagy olvasok. Addig szalad a lakás. Mikor a férjem hazajön melóból akkor szoktam takarítani.
2014. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindig gyerek mellett takarítottam és főztem,elfoglalta magát,ha nyűgösködött akkor próbáltam elterelni a figyelmét,amikor aludt akkor mindig pihentem,neteztem,tv-ztem,olvastam,nekem kellett a pihi,anélkül nem tudtam volna normális,jó anya lenni,a mosatlan meg megvárt :)
2014. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem vegyes, van, amikor magammal "kell" foglalkozzak, hogy jól érezzem én is magam a bőrömben, ezalatt hajmosás, szépítkezés stb. értendő, de van, amikor vasalok, vagy főzök,törölgetek, teregetek, ezek csendes tevékenységek. A csörömpölős marad gyerek mellett, vagy apuka is csinálja.Lelkiismeretfuri nekem is volt jó ideig, mára már kezdem megtalálni az egyensúlyt az "új és régi" életvitelem között.
2014. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kell egy kis nyugi! Pillanatig se legyen lelkiismeret furdalásod! :)
2014. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!