Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anya hibája, ha félrenyel...

Az anya hibája, ha félrenyel a baba?

Figyelt kérdés

Az egyik szomszéd fiatalasszony mesélte, hogy majdnem 7 hónapos babája úgy félrenyelt, amikor etette, hogy rettenetesen köhögött és öklendezett vagy egy percig. Pépesre turmixoltja az ételt, etetőszékük van, abban volt a kicsi kissé döntve, mert még nem ül.


Az orvosuk szerint ez az anya hibája, mert nem figyelt oda.


2014. júl. 1. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudta volna megakadályozni? Nyelni nem tud helyette. Én még felnőttként is félrenyelek legalább havonta egyszer. Mégsem okolom anyukámat. Hülye orvos az ilyen!
2014. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az is egy idióta orvos mondhatom, miért lett volna az anya hibája?? Ugyan már. Nevetséges. Semmit nem csinált rosszul, de gondolom szegényben ébresztett jókora bűntudatot.

Mondjuk én ilyeneket meg se osztok az orvossal. Pont az ilyen "okosságok" miatt.

2014. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szegény szerintem nagyon megijedt, ráadásul még az orvosuk is bűntudatot keltett benne, majdnem sírt, amikor mesélte.
2014. júl. 1. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányom három hetesen kezdett fuldokolni a tápszertől, annyira félrenyelte. Karra fektetve lelógattam a fejét és ütögettem a hátát, attól kijött.
2014. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is sokszor félrenyel, nagyon mohó. A múlt 7en kérdeztem meg a gyerekorvosunkat,h ez normális-e, És azt mondta,h teljesen normális, mivel a kicsiknek még rosszul zár a szájpadjuk, ezért bajos nekik egyszerre enni és lélegezni.
2014. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy félreértett valamit a szomszédasszony? Hogy az ördögbe lehetne az ő hibája, hogy félrenyel a kicsi?! Az már inkább necces, hogy nem csinált semmit, csak nézte,ahogy fuldoklik a gyerek. Vagy legalábbis azt nem írtad, hogy tett is ellene valamit. Mert ha tényleg nem, lehet az orvos erre értette, hogy az ő hibája.
2014. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem az anya hibaja! Nekem ocsem volt ilyen kiskoraban, h sokaig egyszeruen nem lehetett neki szilard etelt adni, m felrenyelt. Aztan kinotte es ennyi...
2014. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem hagyta közben a gyereket, kikapta gyorsan, ha kell, segítsen, de kapott levegőt közben, csak nehezebben jött föl.


Elég talpraesett anyukának tűnik.


Nekem is furcsa, hogy lehet ilyet mondani valakinek.


Köszi a válaszokat!

2014. júl. 2. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!