Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi kell a kórházba s otthonra?...

Mi kell a kórházba s otthonra? Igaz a szülés még messze, de lassan neki kell állni vásárolgatni. 18 hetes

Figyelt kérdés
Anyukák kismamák segítségét kérném.A tisztálkodó dolgok ok azt mindenki tudja.A védő nő adott listát de kinek mondtam azt tanácsolta a felét nem kell megvenni.Felesleges dolgokra nincs pénz s listát szeretnék a szükséges dolgokról kérni.
2014. júl. 6. 16:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm VÁLASZOKAT.SOK MINDENT KAPTUNK S TESÓMÉK IS ADTAK RUCIKAT,VALAMINT MI NÁSZAJÁNDÉKBA BABAKOCSI KISÁGY ILYENEKET KÉRTÜNK.PELENKÁZÓ ASZTAL TUTI NEM LESZ AZT LEHET ÁGYON IS,SZERINTEM.A HIGÉNIÁS DOLGOKAT KELL MEGVENNÜNK.
2014. júl. 7. 09:31
 12/15 anonim ***** válasza:

amit én a legpraktikusabbnak tartottam a szülés után, az a tenna lady féle -pelenka- , abbol vettem egy csomaggal, nem kellett az eldobhato bugyival bénáznom, amik tök kényelmetlenek, se azzal, hogy az az iszonyat mennyiségü vér hova csorog (mert bizony a betétek kevesek lesznek...)

elsö, nem azt mondtam, hogy pelenka nem kell, de amit felsoroltál abbol rengeteg minden nem szükséges, persze azt is megértem, ha valakinél elsö baba és kicsit tul aggodja még a dolgokat, ezért beszerez nem feltétlen fontos dolgokat is.

2014. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

amit felsoroltam, nem létszükségnek gondoltam, hanem hogy majd a kérdező kiválogatja mit tart fontosnak...szívesen :)

nem túl aggódom, csak mint mondtam én ezeket örököltem, ha magamnak vásároltam volna, pláne újjonan, lehet hogy nem tudtam volna mindent megvenni (így is fizettem értük), de úgy gondolom, hogy amíg magamnak megveszem a pizzát meg a sok szart, addig a gyerektől sem fogom megtagadni a kevésbé szükséges dolgokat, mint ahogy magamtól sem fogom megtagadni az eldobható pelenka kényelmét.

De persze mindenki magának vásárol, szubjektív, ki mire költ, ez csak egy kiinduló lista.

2014. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
sokszor kihangsulyoztad az anyagi részét, nem azért nem vettük meg, mert nem volt rá pénz, egyszerüen feleslegesnek tartottuk. (hál istennek nem az a helyzet van nálunk, hogy pizzát vegyünk vagy szobahöméröt)
2014. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
igen, mert a kérdező úgy kezdte, hogy felesleges dolgokra nincs pénz. örülök ha nálatok van. én csak azt szeretném hangsúlyozni, hogy nem kell drága pénzekért semmit megvenni, használtan ki lehet fogni egy doboz cigaretta áráért nagyon jó dolgokat.
2014. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!