Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Pampers pelenkák közt mi a...

A Pampers pelenkák közt mi a különbség?

Figyelt kérdés

Látom hogy van egy pár fajtája...sleep and play,active baby stb...de tényleg van köztük lényeges különbség?

Melyik a legjobb?

Én most a Sleep and Play-el szemezek,olcsó anno kaptunk is egy csomagot ajándékba és jó volt.

De egy csomagra azért nem esküszöm...Mi a véleményetek?


2014. júl. 8. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az active baby sima gumis, könnyű. A sleep and playt én nem szeretem, mert nem gumis és mindig kifolyt minden, de kinek mi válik be. A premium care pedig hálós. Ezeken kívül még a bugyipelenkák vannak a nagyobb gyerekeknek.
2014. júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi eddig 3 csomag sleep and playt használtunk el, teljesen meg voltunk vele elégedve. :)

De láttam akciósan active baby dry pelenkát, vettem is ilyen 150db-os megapackot.(gondolván ha a másik pampers bevált akkor ez is szupi lehet)

Hát ha ráadom a gyerkőcre,(akár fürdés után, amikor kis illatos meg minden) 30 percen belül már olyan pisi szaga van hogy az hihetetlen, és még az van rá írva h 12óra szárazon (nem tudom mi lenne ha annyi ideig rajta hagynám... max 3 óra, de tényleg pisiszaga lesz ahogy 1x is belepisil. Már várom hogy elfogyjon, többet ilyet nem veszek.

De ez csak az én véleményem, lehet hogy másnak bevált.

2014. júl. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A sleep&playt nem próbáltam még, mert több rosszat hallottam róla, mint jót.

Az active babyt és a premium caret szeretem, már a második gyereknél használjuk őket felváltva: éjszakára premium care, nappalra active baby.

Off. A prémium care 3-as méretig hálós, utána már nincs benne háló. Az a háló elvileg az újszülöttek, pici babák híg székletét hivatott felfogni. Nálunk kiválóan működött.

2014. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam a Sleep&Play-el, de nem jött be. Nagyon erősen be van illatosítva és (szerintem ezért) tök vörös volt tőle a lányom popsija. Lecseréltem és elmúlt a vörösség. A "zöld" Pampers és a fehér (Premium Care) viszont nagyon jók.
2014. júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sleep and playbol nekünk is mindig kifolyott :(alig vártam,h elfogyjon . Sima aktív baby jó. Dry baby ahogy előttem is írtak nem jó. Tényleg arasztja a pisi szagot. A premium caret találtam a legjobbnak . Ez a legdragabb is,de nekem megérte mert nem volt időm a kakis ruhákat dorgolni . Ezzel csak ritka esetben volt baleset .
2014. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az active baby vált be legjobban, jónedvszívó és eléggé illeszkedik. A sleep and play elég rossz anyagú, nedvszívása gyenge, pár kapottat használtunk el,nem folyt ki belőle semmi, de nedves volt a baba bőre alatta. Premium care nagyon jó nedvszívású, de nekünk ezzel volt a legtöbb baleset. Combjánál folyt ki a beltartalom.
2014. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is sok rosszat hallottam a sleep and playről, kipróbáltunk mindent de csak ez jött be
2014. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!