Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok nekem recepteket?

Írnátok nekem recepteket?

Figyelt kérdés
Kislányom 18,5 hónapos egy pár hónappal ezelőttig nagyon jó evő volt most sem annyira rossz de arra állt rá, hogy csak azokat az ételeket kivétel a leves amelyek darabosak és kézzel ehetők hajlandó megenni. Sem a pörit, sem a főzelékeket, sem tejbegrízt és hasonlóakat nem akar enni ha meglátja a tányért a kanállal a kezembe hevesen tiltakozik. A reggelivel vacsival nincs nagy baj többnyire szendvicsezik csak az ebéddel vagyok már bajba. Kifogytam az ötletekből, h mit is adjak amit hajlandó lenne megenni. Ha vki tud jó ötletet, akkor szívesen fogadom.
2014. júl. 8. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam 10 hósan döntött úgy hogy nem hajlandó kanállal enni, ezt csinálta 12 hós koráig. Én zöldséget adtam neki a levesből meg tésztát. Aztán pl tojásrántottát, virslit kenyérrel, volt hogy főzelékkel kentem meg a kenyeret és azt ette ebédre. Azóta újra eszik kanállal hálisten, kézzel ehető ételekből nincs nagy választék.

2014. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!