Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos babának mit főztök?...

7hónapos babának mit főztök? Írnátok nekem recepteket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk az en kisfiam nem szereti a zoldsegeket de en gyumolcsoket keverek ossze vissza. Alma, banan, sargabarack, meggy, sargadinnye. Ehhez daralok neha zabpelyhet vagy dmben vasarolt rizspelyhet adok. Amit holnap probalok ki az a cukkinis csirkemell gesztenyevel (csak auchanban kaptunk olyan gesztenye masszat amiben nincs rumaroma).
2013. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

krumplit, csirkemellet, füszerként hagymát v. fokhagymát (nagyon picit csak) megfőzök, és ezt szoktam még ízesíteni bármivel. Ez amolyan alap. Mindig idénygyümölccsel, zöldséggel egészítem ki. Pl. most érnek a barackok, akkor azt adnék hozzá nyersen. Ősszel sütőtököt, birsalmát, céklát de ezekkel együtt főzném.

A krumpli helyett lehet hajdina, rizs, amarant (ezek gluténmentes gabonák, a glutént majd 8-9 hósan vezettem be)

A csirkemell helyett csirkemáj, vadas húsok, marhahús, pulykahús mehet már.

Tízórai és uzsonna: puffasztott kölesgolyó/rizs pici vízzel leforrázom, és jöhet rá a gyümölcspüré.

2013. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!