Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért hiszik azt a 6...

Vajon miért hiszik azt a 6 hónapos ikreim hogy ha babakocsiba kerülnek akkor aludni kell?

Figyelt kérdés

Mint a kérdésben is írtam, a gyerkőceim folyton csak aludnának a babakocsiba még akkor is ha nem fáradtak. Nem nézelődnek a babakocsiból mint a vele egy idős gyerekek, hanem csak a hiszti megy és olyankor ki kell venni őket. Nos ha egyedül megyek velük valahova akkor nem tudom egyszerre fogni őket és még a kocsit is tolni és ilyenkor az egész utat végig hisztizik. Már próbáltam mindent játékot is rakok mindig a kocsiba, de semmi nem is érdekli őket.


Mit tegyek??


2014. júl. 8. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Most nem értem, hogy hiszik azt hogy aludni kell, ha végig hisztizik az utat? Akkor nem alszanak?
2014. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van amikor végig aludják az utat de csak akkor amikor fáradtak, ha viszont nem fáradtak akkor is aludni akarnak és akkor kezdődik a hiszti. Ja és bármit csinálok nem maradnak meg a babakocsiba
2014. júl. 8. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy 6 hónapos nem gondolja azt, hogy Te azért tetted a babakocsiba, mert aludnia kell. És főleg nem tud hisztizni.

Az én fiam addig sírt a babakocsiba, amíg le nem cseréltük egy kényelmesebbre. Addig folyton eldőlt, lecsúszott, nagyon kényelmetlen volt neki. Ahogy megkapta az új kocsit, megszűnt a sírás.

Már döntött támlával ülnek a kocsiban? Mert a fekvést sem szokták szeretni a babák. Esetleg melegük van, szemükbe süt a nap, stb. A lényeg, hogy nem jó dolgukba sírnak, hanem mert valami nem jó.

2014. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már kétszer cseréltünk babakocsit.

Mindig ügyelek arra hogy ne süssön rájuk a nap, és ültetve van a babakocsi. Akkor szoktam lefektetni mikor elaludnak.

Szóval mindenre odafigyelek és semmi nem jó.

2014. júl. 8. 21:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy azért sírnakk mert valami nem jó de fogalmam sincs hogy mi az ami nem jó. Mennyivel könnyebb lenne ha meg tudnák mondani hogy mi a gond.
2014. júl. 8. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hónapos a kislányom és ő ugyanezt csinálja csak a autósülésben.... olyan babakocsit vettünk, ami szettben volt együtt a kettő.. és hát a babahordozóba vittem sétálni, úgy mentünk mindig, de amíg el nem aludt addig sírt... így 1 hónapja csak a babakocsiba rakjuk és abba maradt a hiszti, szépen nézelődik, egy hangja sincs!


Bocsi tudom nem azt kérdezted h más is van e így :D csak leírtam :D

2014. júl. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!