Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik 3 óránként szoptatnak...

Akik 3 óránként szoptatnak azok ha a baba korábban megéhezik hagyják sirni?

Figyelt kérdés
csak azért mert az én babám igény szerint szopik de mindenki azt mondja hogy könnyebb lenne nekem is ha nem kéne állandóan szopiztatni.de ha elöbb akar enni?figyelmét elterelni nem lehet ha éhes akkor üvölt...
2014. júl. 9. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
akkor ezt megbeszélem az éhségtől síró babával
2014. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ha 3 oránként eszik, és rendesen...nem csak -cicizik- nincs az az isten, hogy 1 ora mulva éhes legyen. és 24 orábol 20at mellen legyen. persze sok anyukának van erre ideje, soknak meg nincs. az elején szoptattam, utána fejtem neki a tejet, h nem ette meg a 90ml-t csak nyamogott 30ml-t, tölem sirhatott egy ora mulva, hogy éhes...utána már mindig megette az adagjait..na nem majd, féloránként oránként tömködöm a cumisüveget a szájába...
2014. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ok.akkor most választ kaptam a kérdésemre....tehát ha nem eszik egyszerre eleget(mert nálunk is ez a gond)akkor se adok neki elöbb mint három óra és hagyni kell sirni akkor rájön hogy legközelebb eleget kell enni jól értem?
2014. júl. 10. 14:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hátha nálatok bejön :) Igazából alkati kérdés is lehet. Az enyém kékre üvöltötte magát, és akadt a lélegzete, ha ezzel próbálkoztam, és én nem akartam neki rosszat. Lehet, kicsi volt a gyomra. Mondjuk 3 hónapos korára magától átállt a 3 - 4 óránkénti szopizásra a 2 - 3 óránkéntiról, csak addig kellett valahogy kibekkelni. (Éjszaka mondjuk csak kétszer kelt fel.)A te babád mennyi idős?
2014. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
kérdezö, nekem az itteni (Franciaország) orvosok, védönök, az anyosom és anyum mondta, hogy csináljam igy. meg kell szoknia egy rendszert, és ha nem eszik egyszerre csak 30ml-t, akkor is tartsam be a 3 orát.. végül teljesen megszokta és meg is ette az adagját. bár itt azért is furcsán néztek rám, hogy a 4 hetesem még nem aludta végi az éjszakákat...
2014. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!